Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık etme büyüsü bütün insanlardan nefret edip yalnızca bir bireyi aşırı ve natural olmayan bir şekilde sevmesini hedefleyen büyü türlerinden biridir. Son sürelerde pek çok şahıs doğrulusunda talep gören bir büyü çeşidi olan aşık etme büyüsü ile sevdiğiniz bireyin size bağlanmasını sağlayabileceğinizi unutmayın.

Aşk büyüsünün bulguları çoktur. Bir bireyin birine karşı hislerini abartması ya da hislerinin büyük ölçüde bozulduğunu ve değiştiğini hissetmesi, örnek olarak biri birini seviyormuş gibi ve ertesi gün ona karşı hislerinin değişmesi ya da tam tersi gibi etkiler söz konusudur.

Eğer bir insanı ya da bireyi sevmiyorsanız, size normal gelen ve onu sebepsiz yere sevdiğinize, hiç duraksamadan, hiçbir gerekçe göstermeden, birisini sıksık aklınızdan çıkaramadığınıza ve onu abartılı bir şekilde düşünemediğinize şaşırırsınız.

Bir bireyin fiziksel bir çekim hissetmesi ya da birisiyle temasa girme arzusu duyması da mümkündür. Bu birini sık sık gördüğü yasak fanteziler ve rüyalarda ısrar eder ve günlük hayatında çoğu meseleye ve rahatsızlığa namacıyla olur.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü, şeriatın yasakladığı ve Cenab-ı Hakk’ın öfkelendirdiği tekniklerin kullanıldığı büyü türlerinden biridir. Aşık etme büyüsünün yapılması amacıyla bu alanda eksper bir medyum aşk büyüsünün kurbanına ait bir şey isteyebilir. Mesela hedefin kokusunu taşıyan bir şey talep edilmektedir. Kişi, aşk büyüsünün kurbanı doğrulusunda yenmek üzere suya ya da yiyeceğe bir şey koyabilir.

Büyülenen de sevgilisinin hiçbir eksikliği olmayan, onun ile ilgili hiçbir kötü huy duymak istemeyen meleksi bir insan olduğunu görür ve onun ile ilgili yalnızca güzel sözler işitir ve onun ile ilgili her şeyi konuşur. Sanki onu düşünmekten vazgeçmeyen şeytani bir ilaca kavuşmuş gibi sıkılmadan süre geçirmektedir. Bu tarafta bağlama büyüsünün son derece etkili bir büyü tekniği olmasından bahsedebiliriz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü ve rastgele bir büyüyü bozmak zor değildir. Kur’an ve İslam dini bize her vakit bütün hayat meseleleri amacıyla çözümler sunar. Aşk büyüsünden ya da rastgele bir büyüden kurtulmanın en iyi çözümü yasal rukye ve kullanımıdır.

Aşk büyüsünü bozmak amacıyla her vakit diğer tekniklerden ya da yasak tekniklerden rastgele birini kullanmamaya ilgi etmelisiniz. Çünkü yasal ve İslami teknik dışındaki rastgele bir teknik Cenab-ı Hakk’a haram ve şirk kabul edilir ve sizi çoğu meseleye maruz bırakır. Birçok sahtekarlığa düşmek, bu yüzden sihirden kurtulmak istiyorsanız Aşk, İslam’ın öğretilerine, Yüce Allah’ın sözüne ve yasal ruqyah’a bağlı kalmalısınız. Bu noktada Faruk Hoca’nın size en iyi şekilde yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Bir aşk büyüsünün birtakım yan etkisi vardır. Bunlar genel olarak alttaki gibidir.

Büyüye maruz kalan bir şahıs, uykusunda büyülendiğine işaret eden çoğu bulgu gösterir.

Ümmetin Peygamberi salat ve selam onun üstüne olsun, bir kimse zehrin çıktığını gördüğünde ve uykusunda zehir yediğinde bu bireyin büyüye kapılabileceğini bildirmiştir.

Bir rüyada kanatlı yılanlar ya da hayat ya da engerekler gören bir şahıs, büyücülüğe maruz kaldığının bir işaretidir.

Ayrıca, rüyada köpeklerin havladığını görmek, kedi, maymun ve domuz gibi büyücülüğe delalettir.

Bir bireyin rüyada kendisini bilhassa geceleri mezarlık ziyareti yapar iken ya da çok karanlık bir tuvalette şarkı bulgurken ya da dans eder iken görmesi mümkündür.

Büyüye kapılan kimse, rüyasında bir değnek ve ondan yere dökülen sıcak su görür.

Büyülü de sık sık kanama görür ve vücudundan çoğu bölümde kan çıktığını görür.

Kadınlarda tıbbi bir namacıyla olmaksızın tanınan adet vakitları dışında sıksık kanama olması da bir büyü bulgusidir.

Aşk Büyüsü Anlaşılır Mı?

Sevdiği şahsa aşk büyüsü yaptırmak isteyen şahıslerin yönelttiği mühim bir soru aşk büyüsünün anlaşılıp anlaşılmadığı konusudur. Bu noktada detaylı açıklanan tarafında aşk büyüsünün anlaşılarak bozulma olsılığı bulunmaktadır.

Erkeğin karısına ya da kadınına kocasına karşı hislerinin aşktan nefrete dönüşmesi ve bunun gibi tanınan bir psikolojik ya da tıbbi namacıyla olmaksızın insanlık halini daha da kötüleştirmesi halinde aşk büyüsünden destek alınabilir.

Yorum yapın