Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer

Büyü yapan bireylerin yaptığı ve uyguladığı tekniğe göre sizi süratli bir şekilde tesiri altına alır. Büyüye maruz kalan bireylerin bedeninden gelmiş olan rastgele bir şey ile oluşturulan bir büyü direk olarak size tesir etmektedir. Yani saç teliniz, tırnağınızın kestiğiniz alanı vücudunuzdan düşen bir kıl parçası, yaranızın kabuğu gibi vücudunuzda tespit edilen size ait, sizin parçanız olan bir şey yardımı ile oluşturulan büyüler çok tesirlidir. Sizi ölüme kadar götürebilir.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Büyüler yapıldığı yola bağlı olarak şahıs ölene kadar, ya da şahıs büyüyü fark edip bozdurana kadar sürebilmektedir. Yapıldığı hedefi tamamlayana kadar süren büyülerde vardır. Bu büyülere numune verecek olursak insan sağlığını direkt olarak tesirlemesi amacıyla yapılmış büyüler, şahısde ölüme yol açana kadar ya da oluşturulan organın kaybedilmesine kadar sürer. Kötü ve karanlık bir büyü olan bu büyülerden korunmak amacıyla yatmadan evvelce Ayetel Kürsi okumalısınız.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

İki bireyin arasını bozmak amacıyla yapılmış büyüler ise bu iki bireyin arasını bozup, onları ayırana kadar sürer.  Başka insanlarla temasını belki hiç tesirlemeyecek olan bu büyüler yapıldığı iki insanı direkt olarak tesirlemektedir. Bu büyülerden bir eksper yardımı ile kurtunulması en doğrusu olacaktır.

Büyü Etkisini Azaltma Ve Korunma Yöntemler

Büyünün tesirinden kurturlma ve korunma amacıyla alıncak çok mühim bir teknik vardır. Buda dua etmektir derhal hepimiz dua ederiz ancak bu duayı nasıl ettiğimiz çok mühimdir. Büyülerden korunmak amacıyla sabah ezanı okunmadan 10 dakika evvelce Nas ve Felak sureleri okunmalıdır. Okunan bu süreler 3 er defa yine edilmeli ve en son bir fatiha okumalısınız. Hem de uykuya geçmeden evvelce okunması gereken dualardan birisi de nas suresidir. Nas suresini uyumadan derhal evvelce 1 defa okumalısınız. Bu size rahat bir uyku sağlayacaktır.

Sadece insanlardan değil cin ve başka varlıklardan da sizi koruyacak bir suredir nas suresi. En dar anınızda, ismi lazım olmayan dünya dışı varlıklar doğrulusunda rahatsız edildiğinizde nas suresini okumak sizi rahatlatıcak soluk aldıracaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz teknikler ile bir büyünün tesiri yapılmadan bitirilebilir, yapılmış olan bir büyünün tesiri de siz onu fark edip bozana kadar devam edecektir.

Büyülerin tesiri şahıstan şahsa göre fark gösterebildiği gibi ak büyülerin ve kara büyülerin de tesiri birbirinden değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle kara büyülerin bulguları nerdeyse şahıslarda aynı tesiri göstermektedir. Genellikle uyku bozuklukları ve psikolojik problemler en sık görülenler arasındadır. Su altında kalamama, banyo gerçekleştirmekten çekinme, başını yıkamaktan çekinme ya da kalabalık ortamlarda kendine itimat edilir yer arama gibi ruhsal bozukluklar görülebilir. Fakat her psikolojik problem bir büyü sendromu değildir. Büyü bulguları ile sıhhat problemleri fazlası vakit karıştırılmaktadır. Öncelik medyum değil de bir doktor denetimi olmalıdır. Ak büyülerin ise bulguları fazlası vakit insanı mutlu eden türdedir. Birey kendisi üstünde büyü olduğunu anlamaz. Sadece etrafındaki insanlar ak büyülerin bulguları görebilir ve anlayabilirler.

Yorum yapın