En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır

En Etkili Aşk Duası nasıl yapılır? sorusu, sevdiği şahsa kavuşmak isteyen kimselerin aklına sık sık gelmektedir. Bilindiği üzere çok tesirli aşk duaları çok çeşitlidir ve genelde bir bilene yaptırılmaktadır. Aşk duasının hedefi sadece Romantik olmayabilir. Sevgi bağları kurabilmek amacıyla de aşk duası yaptırılmaktadır. Kayınvalideniz size karşı kötü davranıyorsa bu hal eşinizle ya da partneriniz ile olan iletişiminizi de kötü tesirleyecektir. Bu gibi hallerde kayınvalideniz ya da sizden hoşlanmayan patronunuz gibi kimselerin üzerinde aşk duasını uygulayabilirsiniz. Aşk büyüsünü yaptırabileceğiniz amaçlardan bazıları şunlardır:

İş yerindeki problemli bulunduğunuz çalışma dostlarınızla aranızı düzeltmek

Herhangi bir ortamda dışlanmanızı önlemek

Sevdiğiniz bireyin hislerinize karşılık vermesini sağlamak

Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki sevgi bağını kuvvetlendirmek

Aile içi bağları kuvvetlendirmek

Mum ile Aşık Etme Duası, En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Mum ile aşık etme duası, çok bilinmeyen fakat kuvvetli bir dua yoludur. Dua sırasında sarfedilen materyallerin tesirini, onları kutsayarak ya da yakarak çoğaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Aslen kökeni Şamanik devreye dayanan mumlu dualar, dört elementten ateşin gücünü kullanarak gerçekleştirilmektedir.

Yakıcı ve arındırıcı güçte bulunduğu amacıyla mum kullanılarak oluşturulan sevilen bireyin aşık olması amacıyla dua, her türlü sevgi bağını tekrardan kurmak ya da sağlamlaştırmak amacıyla uygundur. Önemli olan niyet ve dileklerdir. Fakat ne var ki çoğu insan ya da dua danışanı, aşk duasını sadece Romantik ilişkilerini teşvik hedefli yaptırmakta ve aşk büyüsünün tesirinin büyüklüğünü anlamamaktadır. Aynı vakitda, aşk büyüleri gerektiğince kuvvetli büyüler bulunduğu amacıyla bilen bir şahıs doğrulusunda yapılmalıdır.

Yiyeceğe Okunan Aşk Duaları, En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Yiyeceğe okunan aşk duaları süreci, büyünün yapıldığı bireyin tükettiği rastgele bir besinya tesirli bir dua okunması ile gerçekleşir. Bu uzun bir proses olabileceği amacıyla seçilen besin eskiden okunur. Daha sonra , tesir etmesi gereken şahsa yedirilir. Genellikle okunmuş yiyeceğin bütününün yedirilmesi önerilir.

Bir yiyeceğe dua okumak, şahsa dua okumaktan farksızdır. Yiyecek sadece bir aracıdır, bu sebeple bir risk öğeyi değildir. Doğru bireyin yiyeceği tüketmesi ise ilgi edilmesi gerekilen bir haldur. Oldukça kolay olan proses, doğru yiyeceğin seçilmesinden ibarettir Daha sonra  bu yiyecek büyü ile tesirlenmek dilenen şahıs doğrulusunda tüketilmelidir. Tesir vakitı, vakit ve olaylara göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple ümidinizi kesmeden doğru anın gelmesini beklemeli ve tesirli aşk duası ile sevdiğinize kavuşmayı iple çekmelisiniz.

Fatiha Suresi ile Aşık Etme

Fatiha suresi ile aşık etme, surenin ulu gücünü belli bir yöne iletmekten geçer. Mutlaka bilen bir şahıs doğrulusunda yapılması gereklidir. Çünkü, sure gibi Kur’an’dan ayetler kullanılarak oluşturulan dualar, iyi niyet barındırmıyorsa kötü tesir bırakabilmektedir. Hem de hemen aşık eden dua çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Yapan bireyin ve yaptıran bireyin ilgili ve Abdestli olması ehemmiyet taşır.

Tesirli bir büyü olmasına rağmen tesir vakitı şahıstan şahsa farklılık göstermektedir. Bu proseste büyüyü yaptıran şahsa iş düşmektedir. Süreç vakitınce pes etmeden tesirlemek istediği şahsa karşı iyi davranmalı ve anlayışlı olmalıdır. Hocanın dediklerini bir bir dinlemeli ve gerçekleştirmelidir. Sürecin işleyişi bilene bırakılmalı ve onun dediklerine itaat edilmelidir. Daha sonra  yapmanız gereken beklemek ve sürecin gerçekleşmesine destek olmak amacıyla dua etmektir.

Yorum yapın