Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Erkeklik bağlama büyüsü kadın ile bağlanan erkeğin cinsel temas yaşayamaması amacıyla yapılır. Büyüler yapılış amacıyla göre oluşturulan bireyin kanaat yapısını etkiler. Büyü yolu ile gönderilen enerji direk olarak bireyin beynini etkileyecektir. Eğer erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır merak ediliyorsa, yönlendirilen kuvvetli enerjiler yolu ile yapıldığı söylenebilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüleri genelde yuvaların yıkılması amacıyla oluşturulan ve vebali çok büyük olan kara büyülerdir. Kadın eşinin kendisinden soğuduğunu, belki de hayatında diğer birisi olduğunu düşünecektir. Hiçbir evli çiftin aklına erkekliği bağlama büyüsünün yapılmış olduğunun gelmeyecek olması doğaldır. Zaman içersinde evlilik büyük hasar alacak ve bitmeye kadar gidebilecektir. Erkekliği bağlama büyüsü oluşturulan erkeğin iktidarsızlığı yalnızca eşine karşı olur. Başkalarıyla basitlıkla cinsel temasa girebilen erkek, söz hususu eşi olunca başarısız olacaktır.

Erkeği elde etmek isteyen üçüncü şahıslar bu büyü yolu ile evliliği bitirmek isteyebilirler. Tamamen art niyetlerle oluşturulan bir uygulamadır. Arada sırada de evli çiftlerde kadın erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır öğrenir ve kocasına kendisi yaptırır. Burada bayanın hedefi kocasının gözünün kendisinden diğer kimseyi görmemesini sağlamaktır. Burada erkek karısından diğer kimseyle cinsel temasa giremez. Bu bağlama büyüsü kadınlar amacıyla de yapılabilir. Kadın bu büyüye maruz kalmışsa cinsel temasa girebilmesi imkânsız duruma gelir. Kadına yapılmasındaki sebep de erkeğin evden uzaklaşmasını sağlamaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilikte yaşanan bu bozukluğun büyü kaynaklı olduğunun anlaşılması basit olmaz. Eğer evlilik bozulmadan evvelce namacıyla fark edilirse büyüyü bozma yollarını bulmak gerekir. Kimin erkekliği bağlama büyüsü nasıl yapılır diyerek bu programlamayı yaptırdığı belirleme edilirse, evli çiftin bu şahsa karşı tedbir alması basit olacaktır.

Erkekliği bağlama büyüsünü çözüme ulaştırmak amacıyla tavsiye edilen pek çok yol bulunmaktadır ki, başlıcası dualardır. Erkekliği bağlama büyülerinin bozulmasında sidir ağacı yaprağının kullanılmasına çok rastlanır. Bu teknikte yedi adet yeşil sidir yaprağı alınır. Yapraklar iki taşın arasına yerleştirilerek iyice ezilir. Ezilmiş yapraklar bol miktarda su ile karıştırılır. Suyun üstüne Ayet-el Kürsi okunur. Erkekliği bağlama büyüsüne maruz kalan insan bu sudan üç yudum içmeli ve arkasından bu su ile yıkanmalıdır. Bu tekniğin büyünün etkisini tamamiyle ortadan kaldıracağına inanılır.

Yorum yapın