Etki Eden Bağlama Büyüsü

Etki eden bağlama büyüsü yaptırmak, bireylerin vakit içerisinde muratlarına kavuşmasına yardımcı olur. Kişi, sevdiğini kendisine aşık ederek onunla bir hayat mesut olabilir.

Kimi vakit oluşturulan bağlama büyüleri şahsa zarar verebilmektedir. Kişinin zarar görmemesi amacıyla alim bir hüddamla çalışmak en iyisidir. Aksi takdirde oluşturulan büyü, şahıs ya da bireylerin fiziksel ve manevi bütünlüğünü tehlikeye atabilir. Hem de bağlama büyüleri, genelde giden eşi, sevgiliyi geri getirme, çiftler arasındaki soğukluğun giderilmesi amacıyla yapılır. Tılsımı yüksek büyüler, şahsa kısa vakitte tesir eder.

Adet Kanıyla Erkeği Kendine Bağlamak

Regl kanıyla bağlama prosedürü gerçekleştirme, yüzyıllardan beri kadınların uyguladığı bir yöntemdir. Adet kanıyla oluşturulan büyüler, bağlama amacıyla bulunduğu gibi bireyi birinden ayırmak amacıyla de uygulanır. Hijyen yönünden ne kadar kötü olsa da tesiri gerektiğince büyüktür. Bu yüzden çoğu kadın, adet kanıyla büyü yaptırmaya karar vermektedir.

Adet kanıyla oluşturulan büyüler, kuvvetli ve tesirlidir. Yanlış yapıldığında olumsuz neticeler doğabilir. Bu yüzden bir medyumdan yardım alınması gerekir. Büyü, kara büyüler arasında yer alır. Doğru şekilde uygulandığında büyü oluşturulan erkeğin davranış ve hislerinde farklılıklar ortaya gelir. Erkek şahıs, büyü yaptıran kadına tamamiyle bağlanır. Aşkından yanıp tutuşmaya başlar.

Bağlama Muskaları

Kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacıyla bağlama muskaları gerektiğince tesirlidir. Bir bireyi kendisine bağlamak amacıyla büyü katagorisinde olanlardan tesirlileri Canbar ve Odkara aşk büyüsüdür. Bu büyüler uzun süreli tesirinden ötürü çoğu şahıs doğrulusunda tercih edilir. Bazı büyüler, vakit içersinde yenilenmelidir. Fakat bahsi geride bıraktığımız büyüler, uzun süreli aşka tesir eder.

Yapılan bağlama muskaları, kesinlikle bir hüddamla gerçekleştirilmelidir. Alim bir hüddam, muska amacıyla çizilecek ve yazılacakları doğru şekilde uygular. Hazırlanan muskaların bazı durumlarda bireyin yanısıra gezdirmesi bazı durumlarda büyü oluşturulan bireyin yaşadığı mekana koyulması gerekir. Alim hüddam, şahsa ne yapması gerekliliğini söyleyecektir. En iyi tesir amacıyla muskanın kuvvetli yazılmış olması gerekir.

İp ile Bağlama Büyüsü

Kişiyi, kendisine bağlamak amacıyla ip büyüsü yüzyıllardan beri oluşturulan bir büyüdür. Doğru yapıldığında gerektiğince tesirli büyüler katagorisindedır. Yine, iple bağlama büyüsü gerçekleştirme amacıyla bir medyumla çalışmak gerekir. Çünkü büyü esnasında okunması gereken tılsımlı sözcükler bulunur. Bu sözler, hatalı okunduğunda şahıs, büyüden fayda görmez. Hatta ters bir tesiryle de karşılaşabilir.

İple bağlama büyüsü yapılışı amacıyla;

İpe 40 düğüm atılır.

Atılan her düğüme tılsımlı sözler söylenir.

İşlem 40 defa yapılır.

10 gün sonucunda büyünün tesiri görülmeye başlar.

İple bağlama büyüsü, tesirli bir büyü çeşididir. Yine de bireyin biraz sabırlı davranması gerekir. Zaman içersinde büyü oluşturulan şahıs, aşkından yanıp tutuşmaya, onu unutamamaya başlar.

Yorum yapın