Evde Yastık Büyüsü

Büyülerin çoğunun insanların yastıklarına konulduğu bir gerçektir bu amaçla evde yastık büyüsü bulan çok insan olur. Kişiler yastık kılıflarında ya da yastık amacıylae iliştirilmiş olmaması gereken malzemelerle karşı karşıya geldiklerinde kendilerine büyü yapıldığından şüphelenmelidir.

Bağlama ve Ayırma Büyüleri

Büyüler kişileri bağlamak ya da sevenleri ayırmak amacıyla yapabilir. Genellikle bu büyüler amacıyla muskalar hazırlanır ve büyü yapılacak bireyin evine ya da yatağına bu muskalar bırakılır. Yataklarında evde yastık büyüsü bulanlar bu büyüyü bozdurmanın yollarını aramalıdır. Büyüler bireyin hayrı düşünülerek de yapılmış olabilir ya da zararına yapılmıştır. Neden ne olursa olsun yastığında büyü malzemesi bulanların hemen büyüyü bozdurması gerekir.

Büyüler şahıslara uzaktan yapabilir ancak hazırlanıp büyü oluşturulan bireyin yakınına bırakılan uygulamalar daha çoktur. İnsanların evlerinin kapılarına, eşiklerine, yataklarının amacıylae, yastıklarının amacıylae büyü malzemeleri bırakabilir. Bunlar iyi niyetli uygulansa da bireyin rızası olmadan düşüncelerini değiştirmeye yönelik uygulamalardır. Her büyü maruz bırakılan kişide detaylı sorunlara yol açar. Bu amaçla evinde bir şekilde büyü olmasından şüphelendiği malzemeler bulan insanların bir medyuma bakım yaptırması ve kendine ne tür bir büyü uygulandığını öğrenmesi gerekir.

Evde Yastık Büyüsü

Büyüler çoğu amaçla yapılsa da üçüncü kişiler doğrulusunda oluşturulan büyüler ayırma büyüleri olmaktadır. Bu büyüler seven insanları birbirinden ayırmak amacıyla yapılır ve negatif enerjiler taşıyan kara büyülerdir. Büyüler toplumumuzda gerektiğince süregelen sarfedilen uygulamalardır bu amaçla insanların dikkatli olmasında yarar vardır.

Kişiler kendilerinde ansızın meydana çıkan değişimleri fark ederlerse büyü yapılmış olma olasılığını göz ardı etmemelidir. Genellikle evlerine girdiklerinde sorun duymaya, yataklarında huzursuzluk yaşamaya ve uykusuzluk çekmeye başlayanların odalarında bir tetkik yapması doğru olur. Büyü yapanlar hazırladıkları büyüleri ya da muskaları genelde insanların evlerine bırakır. Bu amaçla sokak kapısının çevresi iyice araştırılmalıdır. Yaşadıkları mekanlarda büyü malzemesi arayanlar en çok evde yastık büyüsü bulurlar. Büyülerin bireylerin yastık kılıflarının amacıylae hem de yastıklarının amacıylae saklanması çok süregelendır. Genellikle çok yabancının girip çıktığı evlerde yaşayanlar, huzursuzluk yaşamaya başladıklarında yataklarını çok iyi denetim etmelidir.

Yorum yapın