Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Soğutma ya da ayırma büyüsü duası olarak tanınan kara büyü, genelde evli ya da evli olmayan iki insanın arasını bozmak amacıyla kullanılır. Bu büyünün akabinde söz hususu olan iki insan genelde ayrılır. En çok sarfedilen kara büyülerden biri olan ayırma büyüsü duası, tehlikeli büyülerin başında gelmektedir. Bunun sebebi ise seven iki insanın arasına soğukluk girmesi ve sonucunda da birbirinden ayrılması hedefiyle büyüye başvurulmasıdır.

Ayırma büyüsü duasının pek çok değişik çeşidi söz hususudur. İster evli ister sevgili dilerseniz de nişanlı çiftlere uygulatabileceğiniz bu büyülerde mühim olan çiftlerin temas halini belirtmenizdir. Daha sonra  oluşturulan büyü ise en geç 3 hafta içersinde netice verecektir.

Evli erkeklere oluşturulan büyülerden biri olan evli erkeği karısından ayırma büyüsü, erkeğin, yasak bir temas içersinde bulunduğu hallerde sık sık müracat edilen büyü tiplerinden biridir. Bir erkeğin karısı dışındaki yaşadığı temas neticesinde başına gelebilecek olan bu büyü, evlilik birliğinin bozulmasına sebep olur.

Yasak temasdeki kadın doğrulusunda oluşturulan ya da yaptırılan evli erkeği karısından genelde manevi tarafı gerektiğince yüksek ve yaptığı işte başarılı olan medyumlara yaptırılır. Medyumların bizzat gerçekleştirmiş bulunduğu bu büyü yöntemi, yuva yıkmak amacıyla sarfedilen bir büyü olmasından dolayı büyünün vebali çok büyüktür. Bu amaçla de büyüyü yaptıracak olan şahıs ya da bireylerin bazı hususlar ile ilgili uyarılması ve bilgilendirilmesi gerekir.

İki Sevgiliyi Ayırma Duası

Birbirini seven iki insanı ayırmak amacıyla yapılabilecek aniden çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Pek fazlası son derece kuvvetli olan bu büyüler yapılırken eşleri ayırma duası edilir.

Bir ayırma büyüsünün tutması amacıyla, büyü oluşturulan bireylerin illa evli olması gerekmemektedir. İki sevgiliyi ayırmak amacıyla de büyüye başvurulabilir. Bunun yanı sıra dini nikahlı çiftlere, nişanlı olanlara ya da beraber yaşam sürdüren insanlara da basit ve etkili ayırma duası edilebilir.

Çiftleri birbirinden ayırmak amacıyla müracat edilen büyü tipleri değişik olabilir. Ayırma duası denenmiş ve sık sık kullanılmış olan büyülerden bazıları şunlardır:

Papaz büyüsü

Sabun büyüsü

Mum büyüsü

Cevizle ayırma büyüsü

Uzaktan ayırma büyüsü

Ayırma Büyüsü Duası Günah mı?

Ayırma büyüsü duası, nikahlı ya da nikahsız olan çiftleri ayırmak, aralarını bozmak ve çiftleri birbirlerinden soğutmak amacıyla oluşturulan bir kara büyüdür. Kur’an-ı Kerim’de de belirtildiği üzere, büyü gerçekleştirme ya da yaptırmak, açık ve net bir şekilde yasak olmakla beraber günahtır da.

Kara büyü olarak geride bıraktığımız duası, gerektiğince zor ve etkilidir. Bu büyü gerçekleştirdikten kısa bir vakit sonra çiftler istemsiz bir şekilde birbirlerinden soğur, birbirleriyle kavga eder ve en sonucunda da ayrılırlar. Bundan dolayı da hem son derece tehlikeli hem de çok büyük bir günahtır. Sonuç olarak, büyüler hususu ile ilgili uzmanlaşmış olan pek çok kimse, ayırma büyüsü yaptırılmasını tavsiye etmeme eğilimindedir.

Yorum yapın