Evliliğe İkna Büyüleri, Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Sevgiliyle Evlenme Büyüsü Çiftler evlenmek istiyordur ancak aileler karşıdır. Bu halde aileleri ikna etmek amacıyla evlilik büyüsü yaptırırlar. Kadın yada erkek birisini çok seviyordur.

Onunla evlenip bir hayat boyu birlikte olmak istiyordur. Ancak aşık olunan şahıs aynı düşüncede değilse, bu şahsa evlilik büyüsü yaptırılabilir.

Sevgiliyi Evlenmeye İkna Etmek

İki insan birbirini sevebilir ve birlikte olabilirler. Bu sevgililer gayet iyi anlaşabilir. Uzun senelardır birlikte de olabilir. Sevgililerden biri evlenmek isterken öteki bundan kaçabilir. Bu halde evlenmek isteyen doğrultu genellikle kadın olur. Uzun süreli birlikteliklerin sonucunda evlilik gerçekleşmezse kadın mağdur olur. Hem ailesine karşı, hem de topluma karşı mağduriyetleri oluşur. Bu amaçla kadın sevgiliyle evlenme büyüsü yaptırarak mağduriyetini sonlandırmak isteyecektir.

Burada söz hususu olan bir aşk büyüsü değildir. Çift esasen birbirine aşıktır. Ancak bir doğrultu evlilikten kaçıyordur. Bunun sebebi kendisini hazır hissetmemesi olabileceği gibi evlilikten korkması da olabilir. Burada bir hoca aracılığı ile yapılacak ideal büyüyle kaçan doğrultu ikna olacaktır.

Evliliğe İkna Büyüleri, Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Medyumlar ya da hocalar aracılığı ile oluşturulan ikna büyüleri çok etkili olmalarıyla bilinir. Bu büyülerde en çok sarfedilen teknik dualardır. Bu hedefe ideal dualar, ideal vakitlerde okunur. Evlenmek isteyen doğrultuın da okuyabileceği bu duaların hangileri olduğu, hoca doğrulusunda şahsa söylenecektir. Dua okunurken ilgi edilmesi gereken nokta doğru vakitte ve doğru sayıda okumaktır. Gün atlamamak gerekir.

Hocalar vefk yolu ile da çalışmalar yaparlar. Vefk çalışması yapılmadan önce, hoca birtakım bulgular isteyecektir. Evliliğe ikna edilecek bireyin ad ve soyadı, gün, ay ve sene olarak ayrıntılı doğum tarihi ve annesinin adı bilinmek zorundadır. Verilen bu bulgular doğru olmalıdır.  Hoca bu bulguların ışığında vefk hazırlamaya başlar. Yapılan hesaplamalarla bireylerin senedız uyumuna bakılır ve senedızları bağlanır. Hoca bu dönemde hüddamlardan yardım ister. Hüddamların da sayesinde büyü tamamlanır ve vefk çalışması biter. Vefk katlanır ve su geçirmeyecek pozisyonda sarılır. En son vefkin üstüne okunacak duayla büyüleme prosedürü bitecektir.

Büyü yaptıran şahıs sevgilisinin düşüncelerinin değişmeye başladığını fark edecektir. Bu değişim ortalama bir hafta sonra başlar ve iki hafta içersinde tamamlanır.

Yorum yapın