Evlilik Büyüsü Tarifi

Kadın yada erkek Evlilik Büyüsü Tarifi istiyor ancak hayatında kimse yoksa kısmet açma büyüsü yaptırabilirler. Bu büyü yardımıyla kısmetleri açılacak ve karşılarına birileri çıkacaktır. Evlilik her iki cinsinde hayalidir. Her insan erişkin bulunduğunda evlenmek ve çocuk sahibi olmak ister. Bu insanoğlunun yaradılıştan gelen içgüdüsüdür. Her canlı gibi insanda üremek ve neslini devam ettirmek ister. Bunun amacıyla de en ideal bölge evlilik bölgeıdır.

Evlilik kurumunu meydana getirmek her vakit çok basit olmayabilir. İnsanların karşısına pek çok engel çıkabilir ve şunlar aşılamıyor olabilir. İnsanlar engelleri aşmak ya da sevdiklerine kavuşabilmek amacıyla büyü yaptırmak yolunu seçebilirler.

Evlilik Büyüsü Tarifi

Evlenebilmek amacıyla büyü yaptırma yolunda karar veren şahıslar evlilik büyüsü tanımı aramaya başlar. Evlilik büyülerinin çok çeşidi bulunmaktadır bireyin kendisinin gerçeklştirmeyi deneyebileceği büyüler bulunduğu gibi, yardım alınarak oluşturulan programlarda bulunmaktadır.

Evlilik büyüsü amacıyla en çok sarfedilen yollardan biri bireyin kendisinin de yapabileceği bir programdır. 21 gün süre ile oluşturulan bu programda bir bardak suya dua okunması gerekir. Bu dua her gün 101 defa okunur. 21 gün tamamlandıktan sonra bu su evlenilmek dilenen şahsa içirilir. Ancak bu çalışmada sevilen bireyin yakınızda olması gerekir. Uzaktaysa bu uygulanamaz.

Evlenme büyüleri ay büyüme evresine geçtiğinde yapılmaya başlanır. Ay hilal konumunda gördüğünüz andan itibaren program başlatılabilir.

Fotoğraf ile oluşturulan evlendirme büyüleri de bulunmaktadır. Kişinin kendi fotoğrafı ve evlenmek istediği insanın fotoğrafı yüz yüze istikbal şekilde yapıştırılır. Büyü yaptırmak isteyen şahıs bu fotoğrafları yatağının altında saklar. Saklama vakitı 15 gündür. Süre tamamlanınca fotoğraflar, toprak ve su kullanılarak hazırlanan bir çamurun amacıylae konulur . Daha sonra bu çamurda rulo durumuna getirilir ve 15 gün vakitınce üstüne ideal bir mantra onar kez okunur. Tüm işlemler bittikten sonra hazırlanan rulo bir ağacın altına gömülür.

Yorum yapın