Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü İnsanlar en büyük problemleri ilişkilerde yaşar. Herkes mutlu bir beraberliği olsun ister ancak bu her vakit olası olmayabilir. Aşk ilişkilerinde şahıslar birbirini tam anlamıyla tanıyana kadar geride bıraktığımız sürelerde detaylı problemler yaşanabilir ve arkasından ayrılık gelebilir. Ya da şahıs çok aşık olmasına karşın karşısındakinden karşılık görememektedir. Bu hallerde insanların aşk büyüleri yaptırarak problemini gidermeye çalıştıkları görülür.

Bu aşk büyülerinden birisinin de fotoğrafa okunan aşk büyüsü bulunduğu bilinir. Aşk büyülerinde fotoğraf kullanılarak oluşturulan uygulamalar çok yaygındır. Fotoğraf kullanılarak oluşturulan aşk büyülerinde bireyin nerede bulunduğu ehemmiyet taşımaz. Bu büyüler uzaktan da uygulanabilen ve tesiri görülen büyülerdir.

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

Çok kuvvetli olan Canbar aşk büyüsü büyünün uygulanacağı bireyin fotoğrafı ile yapılır. Bu büyü kadim bir büyüdür ve araştırıldığında çoğu değişik tekniği ile karşılaşmak söz konusudur. Büyü yapılmak dilenen bireyin suretinin olması şarttır. Bu bir fotoğraf olabileceği gibi bireyin heykeli de olabilir. Burada mühim olan büyü yapılacak bireyi simgeleyen bir figürün olmasıdır. En basit elde edilen de fotoğraftır ve fotoğrafa okunan aşk büyüsü gerektiğince etkilidir.

Canbar aşk büyüsünde bireyin annesinin adı da gereklidir. Hem de büyü yaptıran bireyin anne adı da kullanılır. Büyü programı sırasında okunan iki adet esma vardır. Bunlar Allah’ın aşka ve sevgiye dair özelliklerini amacıylae bulundurduğu fikir edinilen “Ya Vedud” ve “Ya Habib” esmalarıdır.

Canbar Uygulaması

Büyü yapılmak dilenen bireyin fotoğrafı ile, aşık olan ve büyü yaptırmak dilenen bireyin fotoğrafı birbirinin üstüne konur. Bu fotoğrafa okunan aşk büyüsü iki adet esmadır. “Ya Vedud” ve Ya Habib” esmaları 99’ar kez okunur. Her bir esma 99 kez okunmalıdır.

Okumalar bittikten sonra yan yana eklenilen fotoğrafların üstüne bir işaret konur. Büyü yaptıran şahıs kendi fotoğrafına koyduğu işaretin altına kendisinin ve annesinin adını yazar. Aynı prosedür büyü oluşturulan bireyin fotoğrafına da yapılır ve bu sefer büyü oluşturulan bireyin ve annesinin adı yazılır. Sıra bu prosedürlerden sonra okunacak esmadadır. Fotoğrafların üstüne yukarıdaki esmalar 999’ar kez okunur. Okuma prosedürü bittikten sonra ideal olan dua bir kağıda yazılır ve bu kağıt fotoğrafların altına yapıştırılır ve bir duvara asılır.

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum!

Adı her ne kadar fotoğrafa okunan büyü olarak vurgulanıyor olsa da bu gibi büyüler iki bireyin fotoğraflarının yan yana getirilerek dua edilmesi, esmaların okunması gibi süreçlere tabi olmaktadır. Normalinde iki bireyin birbirine aşık olması, birbirini sevmesi amacıyla yapılır. Fakat bu tür büyülerin yapılışları aynı olsa da amaçları değişik olabiliyor. Evli insanların fotoğraflarını alarak bir medyuma götürülmesi neticesinde bu bireylerin ayrılması bile istenilebilmektedir. İki değişik düşünülebilir. Fakat medyumlar bu gibi büyüleri genellikle aşık etmek amacıyla yaptırmaktadır. Evli insanlar, sevgililer kendi heves ve hevesleri ile birbirlerine deli gibi aşık olmak ve hiçbir vakit ayrılmamak adına fotoğrafa okunan dua ya da büyü yaptırmaktadırlar.

Yorum yapın