Kapıya Su Dökme Büyüsü

Kapıya Su Dökme Büyüsü Doğal yöntemlerle istenilen şahıs aşık edilemiyorsa bunun diğer yolları da bulunmaktadır. Bu yollar ise bilhassa aşık etme hedefli sarfedilen büyülerdir. Aşık etme büyülerinin çoğu program biçimi bulunmaktadır ve kapıya su dökme büyüsü de bunlardan birisidir.

Su İle Yapılan Büyüler

Su büyüleri genelde bağlama büyüleri içersinde yer alır. Aşık etmek amacıyla sık oluşturulan yollardan birisi olan kapıya su dökme büyüsü de bağlama büyüleri arasında yer alır ve iki günde tesir ettiği söylenir. Su ile oluşturulan büyülerin kara büyüler içersinde de yer alması büyü yaptırmaya niyetlenen bireylerin dikkatli olmasını gerektirir.

Su büyüleri tesirli büyüler bulunduğu amacıyla bağlama büyüsü olarak kullanıldığında şahıs kendi duygularından emin olmalıdır. Aşık edip bağlamak hedefiyle oluşturulan her büyü amacıyla bu geçerlidir. Büyü yaptıran bireyin psikolojik hali ve duyguları büyünün gerçekleşmesi üstünde tesirlidir. Bu bilhassa aşık etme büyüleri yapılırken çok mühim bir duruma gelir. Büyü yaptırmak isteyen bireyin tereddütleri varsa büyülenmek isteyen şahıs üstünde tesiri olmaz ilaveten bu tür hallerde büyünün ters tepme riski de bulunmaktadır.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?, Kapıya Su Dökme Büyüsü

Büyü çalışmalarında enerjilerin doğru yönlendirilmesi büyük ehemmiyet taşır bu amaçla büyülerin kesinlikle bir medyum doğrulusunda yapılması önerilir. Su büyülerinde ise bir fark bulunmaktadır yapılırken enerjinin büyü yaptırmak isteyen şahıs doğrulusunda yönlendirilmesi gerekir. Bu katiyen bireyin büyüyü kendi başına yapması amacıyla bir sebep olmamalıdır ve enerji yönlendirilirken iyi bir medyumun yardımı alınmalıdır.

Su büyüsü gerçekleştirme amacıyla gereken malzemeler saf su, şeffaf bir cam kase ve bir örtüdür. Örtünün mavi ya da yeşil renkte olması gerekmektedir. Bunların yanısıra gül ya da karanfil yaprakları ve bir pusula gerekmektedir. Örtü bir masanın üstüne serilir ve parmak suya sokulur sonrasında ıslak parmak alnın tam ortasına bastırılır. Bu nokta üçüncü göz diye de adlandırılan noktadır ve algıların açılmasını sağlar. Pusulanın kuzey doğu ve batıyı gösterdiği yöne su serpilir ve çiçek yaprakları bırakılır. Bütün bu çalışma sırasında yoğun olarak bağlanmak dilenen insan düşünülmelidir. Kalan su bağlanmak dilenen bireyin kapısına dökülür.

Yorum yapın