Karanfil ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Birçok tür büyü yapma biçimi vardır. Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları Bunlardan bir adetsi ise karanfil ile aşk büyüsü yapmaktır. Bir bireyi yanınıza getirmek istiyorsanız bu karanfil büyüsünün gerçekleşme mümkünlülüğü çok yüksektir. Ancak birtakım büyü türlerinde bulunduğu gibi bu büyüyü yapar iken de ilgi edilmesi gereken hususlar vardır. Karanfil ile oluşturulan büyü celp büyüsü olarak da bilinmektedir.

Aşk büyüsü yapma sizi dilediğiniz celbe götürebilir. Karanfil ile oluşturulan büyü bir nevi aşk büyüsü olarak da bilinmektedir ve kısa vakitde büyü oluşturulan bireyin büyüyü yaptıran şahsa geri dönmesi amaçlanır. Bazı kaynaklardan edinilen verilere göre xx ya da x adet karanfil olması istenir. Sevdiğiniz şahıs yalnızca size bağlanır ve sizin aşkınızdan yanıp tutuşur oluşturulan bu büyü ile. Aşk büyüsü yapma en tesirli ve en etkili aşk büyülerinin arasında yer alır. Büyü oluşturulan bireyin aklında fikrinde ve zikrinde yalnızca büyüyü yaptıran şahıs olur. Büyüye maruz kalan bireyin aklı ve kalbi yalnızca onun amacıyla çalışır.

Karanfil ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer sevdiğiniz bireyi yanınıza getirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey 41 adet karanfil almaktır. Daha sonra alınan bu karanfillerin üstüne X adet İhlas Suresi okunması gerekir. İhlas Suresi okunduktan sonra okunan karanfiller teker teker ateşe atılır ve karanfiller ateşte yanarken büyü yapılacak olan şahıs amacıyla beni bulamayınca ve yanımda olmayınca rahat uyumasın, sabrı tükensin biçiminde ifadelerde bulunur.

Her karanfil yanarken niyetinizi ve isteğinizi belirtebilirsiniz. En son karanfili de yaktıktan ve dileğinizi söyledikten sonra gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Büyünün kısa vakit de tutması beklenir ve bu büyüyü pek kimse bilmez. Ancak bu büyüyü yaptıran bireylerin büyünün kısa vakitde tuttuğunu söylemesi üstüne halk arasında vakitle yaygınlaşmıştır. Bu büyü genellikle … bağlayan gece saatlerinde yapılır. Bu büyü bağlama büyüsü olarak da tercih edilir. Çoğu vakitte sevdiği bireyi yanına getirmek amacıyla tercih edilir.

Yukarıda bahsetmiş bulunduğum gibi bu büyü x cumaya bağlayan gecede yapılmaktadır. Ancak karanfil yakma prosedürünü x Cuma vakitsince yaparsanız daha tesirli olacaktır. Ve 3 Cuma atlattıktan sonra büyü kendisini göstermeye başlar.

Yorum yapın