Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun büyüsü bozma yinede küs olan bireylerin barışmalarını sağlamak hedefi yapılır. Bu büyü sayesin de kısa sürede bu şahıslar yine birleşeceklerdir. Aralarındaki husumet sona erecektir. Bu büyü evi terk eden şahıslar amacıyla de kullanılmaktadır. Oldukça güçlü bir büyüdür ve kısa vakitte şahıs üstünde tesir etmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak amacıyla ilk olarak büyücüye gittiğinizde büyücü siz e bireyin adını ya da annesinin adını soracaktır. Bu isimler ile kuşun bir levha üstüne kurşun duası okunur ve isimler yazılır. Daha sonra bu levha ateşe amacıylae atılır erimesi sağlanır. Kurşun büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Bozma nasıl olur denildiğinde ise yine bunun amacıyla iyi bir büyücüye gitmeniz gerekmektedir. Bu büyü yapan şahıs ve oluşturulan şahsa göre değişiklik gösterecektir.

Kurşun büyüsü bireyin üstünde değişik açıklanan göstermektedir. Genellikle şahıs bundan sonra her şeyi olağan karşılamaya başlar ve güzellik ile karşılar. Bu şekilde de iki doğrultuda barışı sağlamış olacaktır. Büyü bulguları olarak şahıs bundan sonra büyünün tesirinde olacağı amacıyla değişik hareketler sergilemeye başlayacaktır ve cinlerin tesiri altında kaldığından ötürü da kendi gibi davranamayacaktır. Bu büyünün yapılmış olduğunu da bireyin değişik davranışlarından anlayabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüsü bozma prosedürü amacıyla ise bireylerin bünyeleri çok önemlidir. Kişinin bünyesi ne kadar zayıf ise o kadar kolay büyü tesir eder ve büyü bozulur. Büyü şayet güçlü bir şekil de yapıldı ise bozulması da zor olacaktır. Eğer büyü daha kolay bir şekilde ve kısa süreli yapıldıysa bu büyü bireylerin bünyelerine göre de değişiklik göstererek kısa sürede bozulabilmektedir. Büyü bozma prosedürü amacıyla büyüyü yaptırılan büyücüye gitmek daha yararlı olacaktır. Bu şekilde bu büyüyü kolaylik ile bozdurabilirsiniz.

Yorum yapın