Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri

Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri araya fitne fesat sokmak ve düşmanlık yapmaktır. Mezara gömülerek oluşturulan büyüler kara büyü sınıfına girmektedir.

Aynı vakitte bu büyüler şer büyüleri arasında da yer almaktadır. Mezara gömülerek oluşturulan büyüler gerektiğince tehlikeli büyülerdir. Bu büyü insanları delirtmek içersinde kullanılır. Yine aynı vakitte birisini terk ettirmek içersinde bu büyüyü yaptıranlar vardır.

Mezara gömülerek oluşturulan büyülerde önlem ve önlemler alınmadığı takdirde meydana kötü neticeler çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı bu büyü yapılırken bir grup önlemler alınmadığı takdirde meydana değişik neticelerda çıkabilmektedir. Mezara gömülerek oluşturulan büyü aynı vakitte bir bağlama büyüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu büyünün mezara gömüldükten derhal ve çok kısa bir vakit sonra etkisini gösterdiği birtakım şahıslar doğrulusunda söylenmektedir.

Bu büyüye maruz kalan bir şahısde dışarı çıkmama talebi oluşur. Çoğu vakit yaşamı ona karanlık olur ve sık sık rahatsızlıklar belirmeye başlar. Bu nedenden dolayı de bir grup önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu büyü aynı vakitte iş sahibi olan şahıslarinin müşterilerinin azalması hem de nerdeyse hiç olmaması, kavga ve huzursuzluk yaratmak içersinde yapılır.

Bundan dolayı da kara büyü sınıfına girmektedir. Bir evde şayet mezar toprağı büyüsü yapılmışsa o evde huzur, sıhhat ve sevinç olmaz. O ev bir nevi cehennem durumunu alır. Evdeki insanlar sıksık birbiri ile münakaşa durumuna girer evde kaos ortamı oluşur. Geceleri o evde uyunması olası değildir. Mezara gömülerek oluşturulan büyü şayet bir iş yerine yapılmışsa o iş yerinde işler ansızın kesilir ve durulur. Neredeyse hiç işlemez duruma gelir. Eğer bir şahsa mezara gömülerek oluşturulan bir büyü uygulanmışsa o şahıs geceleri uyuyamaz ve uyandığı vakitte çok yorgun bir şekilde kalkarlar. Bu büyüler arasında fazlası vakit tercih edilen büyü de sabun büyüsüdür.

Günümüzde ve ülkemizde bu büyü insanlar doğrulusunda sıkça yapılır. Çoğu vakit bu büyüyü yaptıran şahıslar ya karşısındaki insana zarar vermek ister ya da onu yok etmek ister. Bu büyü yüzyıllardan beri yapılır ve aynı vakitte yuva dağıtan büyü olarak da bilinmektedir. Bu büyüye maruz kalan bir şahıs delirebilir, ticari açıdan iflasa sürüklenebilir.

Yorum yapın