Platonik Aşk Duası, Kolay Aşk Duası

Sevdiği şahıs ile beraber aşk duası yaptırmak isteyen pek çok insanın hayallerinden birisidir. Ancak, birtakım nedenlerden ötürü bireyin sevgisi karşılık bulmayabilir. Bu hallerde yapabileceğiniz birtakım uygulamalar mevcuttur. Hatta bu uygulamaları, eşiniz ile aranızdaki sevgi bağını sağlamlaştırmak amacıyla de uygulayabilirsiniz. Bu uygulamalar arasında en etkililerinden birisi ise basit aşk duası olmaktadır.

Genellikle uzak mesafelerden ötürü sevdiğiniz ile araya giren soğuk duyguları önlemek adına da aşık ettiren dua gibi yollara başvurabilirsiniz  Buna ek olarak, yoğunluk ve yaşam mücadelesinde kendisini kaybetmiş, aklı yerinde olmayan sevdikleriniz amacıyla de edebileceğiniz etkili aşk duaları bulunmaktadır. Kur’an’da yer alan ve insanların arasındaki sevgi ve saygı bağını sağlamlaştırmak amacıyla edebileceğiniz pek çok dua bulunmaktadır.

Platonik Aşk Duası, Kolay Aşk Duası

Uzun süredir tanıdığınız bir şahsa aşık olduysanız ve sevginize karşılık bulamıyorsanız, bunun amacıyla yapabileceğiniz birtakım dualar bulunuyor. Platonik aşk duası bu dualar arasında en etkili olanlarından birisidir. Bu dua aynı vakitte aşık ettiren dua olarak da biliniyor. Sevdiğiniz bireyi kendinize kör kütük aşık etmek amacıyla edebileceğiniz bu duayı sıksık olarak tekrar etmeniz durumunda süreci hızlandırabilirsiniz.

Buna ek olarak, günün belirli dehemmiyetlerinde edeceğiniz birtakım dualar ile çok daha etkili bir dua etmiş olursunuz. Bu duaları okumadan evvelce ilgi etmeniz gereken kısım ise yeterli inanca sahip olmanızdır. Genellikle sabah ve akşam namazından sonra Abdestli bir şekilde bu duaları inançlı bir şekilde okuyarak Tanrı dualarınızı kabul edecektir.

Dul Kadını Aşık Etme Duası, Kolay Aşk Duası

Mutluluğun esasını meydana getiren kavramlar arasında sevgi ve aşk geliyor. Sevgi ve aşk yardımıyla pozitif ve mutlu bir yaşam yaşam sürdürmek mümkün. Sevdiğiniz bireyi kendinize aşık etmek amacıyla İslam dünyasında yer alan duaların gücünü kullanmak mümkün. Bu sayede mutluluğu çok daha süratli bir şekilde yaşayabilir, hayal ettiğiniz sevginin karşılığını alabilirsiniz. Bunu yapmak amacıyla edebileceğiniz sevdiğiniz bireyi aşık etme duaları ile mutluluğu yaşam sürdürmek mümkün.

Bu noktada duanın yapıldığı saat ve Abdestle okunması, duanın sıksıkliği ve tesiri amacıyla dini vecibeleri yerine getirmek de çok ehemmiyetlidir. Gündelik yaşamınızda haram davranışlardan uzaklaşmak, duaların gücüne sarılmak da bu duaların etkili olması amacıyla gerektiğince ehemmiyetlidir. Aşk duası etkili olması amacıyla inançlı olmanız gerekiyor.

Kocayı Aşık Etme Duası

Eşiniz ile aranızda soğuk rüzgarlar esiyorsa, bunu düzeltmek amacıyla duaların gücüne başvurabilirsiniz. Kocayı aşık etme duası ile eşiniz ile aranızdaki sevgi bağını güçlendirebilir, eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun amacıyla haram davranışlardan uzaklaşmanın yanı sıra sadaka ile rAhmet ve dua kapılarını da açabilirsiniz.

Kocanızı kendinize aşık etme duasını okumadan evvelce, gereksinim sahibi bir şahsa sadaka vermek dua kapılarını açmanızı sağlayacaktır. Diğer dualarda bulunduğu gibi duayı okumadan evvelce Abdest almanız gerekmekte. Titiz ve inançlı bir şekilde duayı okumanız da büyük ehemmiyet taşıyor. Bütün bunların yanında, işin ehli bir şahıstan yardım almak, duanın çok daha etkili bir şekilde geri dönüş vermesini sağlayacaktır. Bunun amacıyla aşık etme duası yapanları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yapın