Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır

Bir şahıs birisine aşıksa ve karşılık alamıyorsa bağlama ya da Sarımsak Büyüsü yaptırma yoluna gidebilir. Sarımsak Büyüsü Tutarmı? ve bunların arasında sarımsak ile oluşturulan büyüler de vardır. Büyü yaptırmaya niyetlenen şahıs  Bu büyülerin lüzumtiğince etkili aşık etme büyüleri arasında bulunduğu kabul edilir.

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır?

Sarımsak büyüleri aşık olunan bireyin dikkatini çekmek amacıyla yapılır ve bu büyü oluşturulan bireyin büyü yaptıran şahsa karşı ilgisiz kalması olası olmaz. Aşk insani bir duygudur ve karşılıklı yaşandığında çok büyük anlamlar taşır. Tek doğrultulu aşk ise insanı çok yıpratır ve aşık insan etrafına karşı duyarsızlaşmaya başlar.

Aşık insanlar kendilerini çok çaresiz hissettiklerinde büyü yapma yoluna giderler ve ülkemizde oluşturulan büyülerin fazlası karşı cinsi etkilemek adına oluşturulan büyülerdir. Bu bağlama büyülerinin arasında tespit edilen sarımsak büyüsü tutar mı diye düşünmeye lüzum yoktur çünkü sarımsak büyüsü en etkili aşk büyülerinden biri olarak bilinir. Bu büyü aşk büyülerinin arasında en etkilisi olmasına karşın çok bilinmez ve bu amaçla süregelen olarak kullanılmaz.

Sarımsak Büyüsü Tutar Mı?

Bu büyünün uygulanması amacıyla ilk olarak iri diş bir sarımsak alınır ve kabukları soyulur. Sarımsak bir bıçak sayesinde ucu sivri duruma getirilir çünkü sarımsağın öz suyuna lüzumsinim vardır. Emici özelliği olan beyaz bir kağıdın üstüne sarımsağın sivri ucuyla bir daire çizilir ve dairenin amacıylae tekrar sarımsağın öz suyu kullanılarak aşık edilmek dilenen bireyin adı, bireyin annesinin adı, büyü yapan bireyin adı yazılır. Yazma prosedürü bittikten sonra kağıt ideal bir malzemenin ortamında yakılır ancak kağıdın tamamiyle yanması ve kül durumuna gelmesi lüzumir. Bu küller büyü oluşturulan bireyin yaşadığı evin muhtelif yerlerine sürülür. Küller büyü oluşturulan şahsa ne kadar yakın olursa sarımsak büyüsünün tesiri o kadar çok olur hem de bir araya gelme olanağı varsa kül yemek tabağının ya da bardağının altına sürülebilir. Külün bir şekilde büyü yapılacak şahsa değmesi sağlanırsa, büyü yapan bireyin tutar mı diye endişelenmesine lüzum kalmaz.

Yorum yapın