Şeker Büyüsü Neden Yapılır

İnsanlar Şeker Büyüsü yaptırarak aşklarına karşılık bulmayı benimsemeye başlamış durumdadırlar. Oysa ki aşk karşılıklı ilerleyen ve yaşanan bir duygudur. Bir şahıs çok seviliyor ancak o sevmiyorsa bazı durumlarda kabul etmek gerekir. Hayatın insanın karşısına kimleri çıkaracağı bilinmez. Hastalık boyutunda duyulan büyük aşkları bir kıyıya koyarsak, birisiyle flört edebilmek amacıyla bile büyü yaptırma yoluna gidenler görülmektedir. Büyüleri araştırıp şeker büyüsü namacıyla yapılır diye soranlar bağlama büyüsü bulunduğunu bilmelidir.

Şeker Büyüsü Neden Yapılır?

Şeker büyülerinde her tür şeker kullanılarak oluşturulan programlar bulunduğu gibi tatlılar üstüne de program yapılabilir. Çok sorulur şeker büyüsü namacıyla yapılır diye. Şeker büyülerinin hedefi şahsa şirin görünmek ve bağlanmasını sağlamaktır. En çok sarfedilen tekniği ise bir kesme şeker üstüne 41 kere besmele çekmektir. Daha sonra bu şeker istenilen şahsa yedirilir. Çok masum gibi gözüken bir büyü olmasına karşılık şahıs kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Bu tarz programların hepsinde bir risk bulunmaktadır ve çok değişik etkilerin meydana çıkmasına da namacıyla olabilir. Şeker büyüleri iyi niyetle yapıldığı vakit oluşturulan şahsa bir zarar vermez. Büyünün yapıldığı şahısde neşe ve huzur görülür. Büyüyü yapan şahsa karşı da sıcakkanlılık duymaya başlayacaktır.

Kesme Şeker Büyüsü

Geçmişten şu vakita kadar kadar gelmiş olan bir büyü çeşididir ve medyumlar ya da hocalar vasıtasıyla yapılır. Böyle bir büyünün varlığını duyan ve şeker büyüsü namacıyla yapılır diye inceleyen şahıs, programsının çok basit bulunduğunu düşünüp kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Kolay oluşturulan bir büyüdür ancak doğru uygulanmazsa değişik neticeler doğurabilir. Kesme şeker büyüsü amacıyla kaynaklarda değişik sayılarda kesme şekerden bahsedilmektedir. Belli sayıdaki kesme şekerin üstüne niyet edilir ve dualar okunmaya başlanır. Dualar okunan kesme şekerler ateşte yakılır.

Bir diğer teknikte tekrar kesmeşekerlerin üstüne dua okunur. Ancak bu sefer şekerler yakılmaz. Eğer büyü bir kadına yapılıyorsa, şeker dişi bir köpeğe yedirilir; bir erkeğe yapılıyorsa erkek bir köpeğe okunmuş olan şekerler yedirilir. Kesme şeker büyüleri bireylerin bağlanması hedefiyle oluşturulan iyi niyetli büyüler olarak kabul edilir. Özellikle tesiri kısa olan büyüler arasında sayılır ancak bir ekspertize yaptırılırsa uzun yaşamlı de olabilir.

Şeker büyüsü denildiği vakit akla kesme şeker ve toz şeker geliyor olsa da diğer şekerleme aynısı besinler üzerinden de yapılabilmektedir. Örneğin; sizi büyüye maruz bırakmak isteyen bir şahıs size şeker ikram ederek Yemenizi sağlayabilir. Bu yedirilerek oluşturulan şeker büyüleri arasında yer almaktadır. Şeker büyülerinin genel olarak hedefi bir kadını kendisine aşık etmek amacıyla uygulanmaktadır. Burada şeker malzemesi tatlı bir şahıslik, tatlı bir dil, görsel güzellik, bireyin gözüne güzel görünmesi gibi işlemleri yerine getirmesidir. Rahmani işlemlerde sık sık kullanılır. Kara büyü yönüne bakıldığı vakit şeker büyüsüne pek çok yer verilmemektedir. Şeker büyüsü ile sevdiğini kendisine aşık edebilir, eşini kendisine aşık edebilirsin.

Yorum yapın