Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

Başlığımız her ne kadar sevdiğim kız arkadaşımla evlenme büyüsü olsa da gerçekte kadınlar doğrulusunda yaptırılabilen bir büyüdür. Yani nasıl bir erkek kız arkadaşıyla evlenmek amacıyla büyü talep edebiliyorsa bir bayan da erkek arkadaşıyla evlenmek amacıyla büyü yaptırabilmektedir. Bu tarz büyüler havas ilmi çalışması bulunduğu amacıyla şahsa özel olarak yapılmaktadır. Kısa sürede etkilerini gösteren bir büyü bulunduğu amacıyla genellikle hedefi evliliğe karşı çıkan insanların ikna edilmesi üstüne ve karşınıza çıkan parasal ve manevi problemlerin aşılmasında yardımcı olan bir büyüdür.

Fark edileceği üzere büyünün şahsa özel bir çalışma olmasına değindik. Bu gibi büyüler bireylerin ömürlerine göre şekillenmektedir. Mesela; kız arkadaşınız var ama evlenmesem de olur diyenler, sevip sevmeme konusu ile ilgili tereddütleri olanlar, evlensem mi evlenmesem mi sorularına şimdilik yanıt bulamayanlar ya da evliliğin şimdilik erken bulunduğunu fikir edinenler ya da evlenmeye hazır olmayan şahıslarda bu gibi büyülerin tutma mümkünlülüğü çok zayıftır.

Tam tersi olarak düşünüldüğü vakit diyelim ki; evlenmek amacıyla her şeyiniz hazır, kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz, ona güzel bir yaşam vereceğinizi düşünüyorsunuz ya da onsuz bir evlilik olmazsa yaşamta evlenmem diyorsanız bu gibi büyülerin tutma mümkünlülüğü bireylerin çift ilişkilerindeki samimiyete, hikâyeye, öyküye bakmaktadır. Lafımızı çok çok uzatmadan sevdiğim kız arkadaşımla evlenme büyüsü nasıl yapılır adı altında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

Kız arkadaşınızı çok seviyor olabilirsiniz. Onunla evlenmek amacıyla size karşı gelen, ilişkinizin bozulması amacıyla elinden geleni yapan kem gözlerden sakınmak amacıyla bir yaşam istiyorsanız muhtemeldir ki bütün yolları denediniz ve netice alamadığınızı düşündüğünüz anda büyüler ile ilgilenmeye başladığınızı var sayalım. Kız arkadaşınız ve sizin üzerinize yapılacak bir büyü bulunduğu amacıyla detaylı riskleri olabilir. Bu risklerin neler bulunduğunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Fakat rastgele bir şekilde problem ya da risk ile karşılaşmamak adına bu gibi büyüleri doğru medyumlar aracılığı ile yaptırmanız ya da yapmanız gerekmektedir. Tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir büyü olmadığı amacıyla kısa bir şekilde şahsım evde yaparım derseniz risklerine katlanmak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Sevdiğiniz kız büyünün etkileri altına girmeye başlayacaktır. Kızın annesi ya da babası ya da yakın çevresindeki insanlar sizinle evlenmeye karşı geliyorsa bu şahıslar büyünün etkileri ile kendi rızaları ile evlenmenize onay verecek prosese girerler. Olur, da hala büyüden etkilenmeyen şahıslar varsa kız arkadaşınız herkesi arka kısmına  alacak ve sizinle bir evlilik geçirmek üzere sizin yanınızda olacaktır. Bu kadar etkili olan bu büyü son senelerde çok tercih edilmekte ve tarihi yönden bakıldığı vakit nerdeyse insanlık tarihi kadar eski bulunduğunu çok rahat görebilmektesiniz.

Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

İnternet siteleri üzerinden evlilik büyülerine dair tanımlar bulabilirsiniz. Fakat bu tanımlare bakmamanız daha doğru olacaktır. Çünkü evlilik büyüsü nasıl yapılır adı altında verdiği anlatımlar gerektiğince saçma ve lüzumsuz bilgilerden ibarettir. Denemeniz boşuna vakitınızı alacak hem de büyü yapmaya yeltenmeniz bile cinleri kendinize musallat edeceksiniz manasına bile gelebilir. Bu evlenme büyüleri kadim büyü kitaplarında bahsedilmektedir. Fakat her medyumun kendi bilgisine göre yapıldığı unutulmamalıdır. Mesela; X adlı medyum nohut kullanarak evlenme büyüsü yapabilir. Başka bir X adlı medyum kaşıkla evlenme büyüsü yapabilir. Bu amaçla nasıl yapılacağına dair bilgi vermek gerektiğince zordur. Fakat yüzeyel olarak bilgi vermek istersek şayet evlenme büyüsü kaşıkla yapılır ve kaşıklar ters bir şekilde birbirine bağlanarak elde edilir. Bu kaşıklar daha ardından bir ağacın dibine ya da dibi görülmeyen bir kuyuya atılarak yapılabilmektedir.

Evlenme Büyüsü Günah mı?

Büyüler yalnızca kuran-ı Kerim’de değil başka bütün dinlerde yapılmaması gerektiği açıkça belli edilen çalışmalardır. Kitabımızda büyülerden bahsedilmekte fakat yapılmasının çok günah bulunduğu dile getirilmektedir. Büyüler genel itibari ile bireylerin düşüncelerinin zorla değiştirilmesi manasına gelir. Bu amaçla dini yönden bakıldığı vakit birtakım riskleri ortaya getirebilir. Bir büyü ters teperse cin musallatı ile karşılaşılabilir.

Yorum yapın