Ak Büyü Bozma

Ak Büyü Bozma Kavuşma Duası ile Hayatınıza Aşkı Çekin Kavuşma duası yardımıyla sevdiğim insanın birlikteliğini elde ettim ve onun hoşnutluğu ile mutlu olmaya başladım. Bunu nasıl yaptığımı ve kavuşma duası programının nasıl tatbik edilmesi gerekliliğini bu yazımda sizinle paylaşmak istedim.

Çünkü defalarca ve farklı vakitlerde kavuşma duası yapmış olmama karşın her seferinde bu duaların kabul görmemesi ve beni muradıma kavuşturmaması sonucunda en nihayetinde hayal kırıklığı yaşamaya başlamış, kavuşma duası programının da hakikatsiz ve gerçek dışı bir program bulunduğu izlenimine kapılmıştım.
Oysaki hatalı yaptığım konuları ve sonradan bunu düzeltmem gerekliliğini anladıktan sonra, kavuşma duası programı beni de amacıma taşıdı. Yani söylemeye çalıştığım, hatalı olan duanın kendisi değil, benim program sırasında yapmış bulunduğum hatalarmış.

Şimdi sizler de aynı sorunları yapmayın ve aynı hatalılara düşmeyin diye, size bu yazıda mühim hatırlatmalarda bulunmak ve neler yapmanız gerekliliğini de bilhassa vurgulamak arzusundayım. Öncelik ile kavuşma duası amacıyla 1 adet ağaç ve 1 adet ipe gereksiniminiz bulunduğunu ifade etmeliyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.