Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir ?
Aşk Büyüsü nedir diye sorduğumuz süre hepimizin yanıtı değişiktir. “Dünyanın en kuvvetli duygusu”, “Vücutta meydana gelen bir tür kimyasal reaksiyon” gibi. Bunların hepsi de doğrudur. Aşk en kuvvetli hislerden birisidir. Arada sırada diğer kuvvetli bir duygu bu duyguyu ateşler ve aşk o şekilde meydana çıkar, bazı durumlardase yalnızca göz göze gelmek bu ateşi başlatır. Hem de öteki de doğrudur yani aşk bir tür kimyasal reaksiyondir. Bu kimyasal reaksiyon neticesi aşık oluruz insanlara ya da insanlar bize aşık olur. Bu reaksiyon bazı durumlarda bizde gerçekleşirken karşı doğrultuda gerçekleşmez buda aşkımızın karşılıksız ve havada kalmasına namacıyla olur. Aşk büyüsü yapan hocalar da döneme işte tam burada girerler.

Aşk Büyüsü Hangi Çeşit Bir Büyüdür ?
Bu bireyi kendinize aşık etmek amacıyla yapabileceğiniz bir prosedür olan bu büyü, büyü sınıfları ortamında kırmızı büyü kapsamına girmektedir. Kırmızı büyü sınıfına giren aşk büyüsü değişik hedefler uğruna kullanıldığı da olmuştur. Genel olarak platonik aşkları çift doğrultulu ilişkilere çeviren aşk büyüsü, büyüler arasından en çok istenilen ve belki de en zarar vermeyen büyülerden birisidir. Rruhani canlıları (Üç harfliler, periler, melekler) yönlendirerek sevdiğinizi size aşık etmeyi hedefler. Kullandığı malzemeler, dualar, aşk büyüsünün türliliğini sağlar.

Bunlara medyumlar bakım prosedürü ardından karar verirler. Belki de bireyin size âşık olmamasının belli bir sebebi vardır. Böyle bir namacıyla varsa bunun tespitini sağlayıp medyumlar ona göre aşk büyüsünü şekillendirirler.Aşık edilecek bireyin direnci ve tutumu ne buna göre malzeme değişimi ya da yönlendirilecek ruhani varlık değiştirilir. Burada medyum öyle seçimler yapmalıdır ki şahıs hem size âşık olsun, hem de direncinden ötürü zarar görmesin. Aşk büyüsü şahısleri aşık etmek dışında değişik hedefler içersinde kullanılır.

Ne gibi derseniz sevdiğinizin sizi bırakmasını engellemek amacıyla bağlama büyüsü olarak kullanılabilir. Ya da bir çifti ayırmak amacıyla kullanılabilir. Aşk büyüsü diye tanımladığımız büyüyü, belirli bir büyü ile ilişkilendirmek doğru olmaz. Büyü işinde eksper bir medyum rastgele bir büyüyü kullanarak bile aşk büyüsü yapabilir. Kara büyü kapsamına girebilecek bir büyüyü lüzumlu farkılıkları yaparak bu büyü durumuna getirebilir. Bu büyüyü yapan medyumun elindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.