Ayırma büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü bireylerin birbirinden ayrılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Hem iyi niyetli hem de kötü niyetli bir şekilde gerçekleştirilebilen ayırma büyüsü kapsamında profesyonel bir destek alabilmek çok önemlidir.

Eşleri ayırmak ya da iki arkadaş, iki kardeş ya da iki ortak arasında ya da oğul ile babası ya da oğul ile annesi arasında kin ve nefreti yaymak amacıyla oluşturulan bir büyü olan ayırma büyüsü olarak ifade edilebilir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsünün nasıl uygulanacağı ile alakalı çeşitli detaylar merak edilmektedir. Bu noktada bireylerin profesyonel bir destek alması gerekliliğini de ifade edebiliriz. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen bireylerin muhakkak bu alanda eksper şahıslardan destek alması gerekmektedir. Siz de bu alanda profesyonel bir hocadan destek almalısınız.

Ayırma büyüsü kapsamında karşımıza pek çok seçenek çıkacaktır. Söz hususu seçeneklerin göz önünde bulundurularak büyünün gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Aşık olmak bireylerin en çok denk geldiği hisler arasındadır. Bu hale ayırma büyüsü ve aşık etme büyüsü gibi büyülerin yoğun bir şekilde talep gördüğünden bahsedebiliriz.

Ayrılık Büyüsü Bozulur mu?

Ayrılık büyüsünün bozulabilir bir yapıda olup olmadığı bireyler doğrulusunda en çok merak edilen konular arasında yer alabilmektadır. Birine aşık olduğunuzda ve ona bağlandığınızda sabırsızlıkla onun da size aşık olmasını istersiniz. Bu halde sevdiğiniz şahıs diğer birisiyle temas içerisindeyse bu sizin amacıyla son derece zor olan bir hal olabilir. İşte bu noktada ayrılık büyüsü ile onları birbirinden ayırmak isteyebilirsiniz.

Bir arkadaşınız ya da rastgele bir tanıdığınız aracılığı ile ayrılık büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu noktada ayrılık büyüsünün bozulabilir bir özellikte olup olmadığını öğrenmek istersiniz. Her büyü bozulabilir bir yapıya sahiptir. Bu amaçla ayrılık büyüsünün de bozulması son derece olağan bir haldur

İşte bu amaçla söz hususu büyüyü yaptırırken bozulma olasılığını de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayırma büyüsü yaptıran bireylerin bu büyünün sonuçlarından memnun olup olmadığını kavramak amacıyla yorumların okunması gerekmektedir. Genellikle internette tespit edilen yorumları inceleyerek yaptıranların deneyimleri ile alakalı ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.

Ayırma büyüsü; bayanın ya da erkeğin karşı cinsi kendisine döndürmek amacıyla uyguladığı büyü yöntemlerinden bir tanesi ayırma büyüsüdür.

Ayırma büyüsünün iyi yanlarının yanısıra pek çok kötü yanı da vardır. Bu büyü sayesinde, sevginize güvendiğiniz değere inansanız bile, tanışmak isteyip istemediğinizi öğrenebilirsiniz. Aldatılma karşısında, aşklarının bittiğini iddia ederek sizden ayrılan insanları temaslendirebilir ve bu büyü ile hayallerinizdeki temaslere erişebilirsiniz.

Evliyseniz ya da bir kız arkadaşınız varsa, partnerinizi elinizden almaya çalışırken aşk büyüsü yapabilirler. Çocuklarınızın çift temaslerinde şahıslar bu halden faydalanıp büyülenebilir, aileden uzaklaşma, umursamama gibi reaksiyonlar yaşayabilirsiniz. Bu halde bu aşk büyüsünü bozmak gerekecektir. Şımartıcı bağlama mantra’sı değişik ve zor bir iştir ve işi bilen biri doğrulusunda yapılmalıdır.

Ayırma Büyüsünün Etki Süresi

Söz hususu büyünün vakitı yoktur. Büyüyü yapan medyumların deneyimine ve oluşturulan büyünün çeşidine bağlı olarak değişik vakit dilimlerinde büyünün tesiri görülebilmektedir. Bu alanda ytesir sahibi ve tesirli medyumlar ile doğru adımlarla akış sağlanırsa ayırma büyüsü kuvvetli bireyi çok daha uzun vakit tesirleyecektir. Fakat bu halun aksine deneyimi olmayan ve güvenilmeyen medyumlarla tesir halindeyseniz, arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleştiremeyecektir. Büyünün olumsuz ve zararlı tesirlerini yaşayabilirsiniz. Bu halden bir çok bireyin hoşlanmayacağını söyleyebiliriz.

Bu noktada siz de ayırma büyüsü ile alakalı ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilmek ve bu büyünün tesirlerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek ile alakalı ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın