Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilecek en doğru cevap; çiftleri birbirinden ayırmaya yarayan büyü çeşidi olacaktır. Hatta bu teknik anne ile oğlu ayırmak amacıyla bile gerçekleştirilebiliyor. Söz hususu işlemler genelde yedirip içirme şeklinde olur. Ağırlıklı olarak ters bağlanan kaşıklarla yapılır. Bu büyünün pek çok çeşidi bulunuyor.

Her medyum kendisine has tekniklerden faydalanır. Yapılacak işlemler ve aşamalar değişiklik gösterebilir. Elbette bu aşamalar belirli bir vakit alır. Yani 1 gün ortamında yapılıp bitirilmesi söz hususu değildir. Birkaç gün süresince çalışma yapılması gerekir.

Hiç beklenmedik bir anda sevdiğinizden ayrıldıysanız ya da sevdiğiniz şahıs sizden ayrıldıysa yalnız değilsiniz. Günümüzde ayırma büyüsünün tesirsi altında kalan ve partnerinden ayrılmak mecburiyetinde kalan pek çok şahıs mevcut. Bu büyünün bulguları değişkenlik gösterir. Kötü niyetli bir şekilde de yapılabilir. Ancak tanınan bir gerçek var ki; o da son derece tesirli olduğudur.

Bunun yanısıra gerektiğince kısa sürede tesir eder. Bu büyünün asli hedefi, anlaşmazlık yaşam sürdüren iki bireyi birbirinden ayırmaktır. İlişki her ne kadar istikrarlı olsa da sağlıksız olabilir. Ayrılık büyüleri sahip olunan kötü duyguları ortan kaldırır ve partnerinizden ayrılmanızı sağlar. Ancak bu hal herkes amacıyla geçerli değildir. Her temas ne yazık ki mutlu sonla bitmez. Arada sırada çiftlerden biri, diğerine ayak uyduramayabilir.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlaşılır?
Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu büyünün tesirsi altında olduğunu fikir edinenler doğrulusunda çok sık geliyor. Bu büyünün en büyük hedefi birbiriyle konuda muhabakaya varamayan çiftleri ayırmaktır.

Eğer sebepsizce partnerinize nefret duyuyorsanız, ailenize karşı agresifseniz ve hem de karşınızdakini düşmanınız olarak görüyorsanız bu büyüden şüphelenebilirsiniz. Elbette bu kanıya bir eksper karar verebilir. Çünkü yaşadığınız halun kaynağı değişik bir hadise da olabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu araştırıldığında karşınıza pek çok netice çıkabilir. Ancak her vakit diye tanımladığımız gibi büyü gerektiğince titiz bir konudur. Hatayı kabul etmez. Dhadiseısıyla bireylerin kendi başlarına bunu programı tavsiye edilmez. Sevdiğiniz şahısyle aranız ne kadar kuvvetliyse ayırma büyüsü de o kadar kuvvetli olacaktır.

Ancak kuvvetli temaslerde bu büyünün yapılabilmesi daha zordur. Ayırma büyüsünün tesirsini göstermesi birkaç gün sürebilir. Kişiyi tesirsi altına adlıktan sonra yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaşır. En verimli neticesi göstermesi amacıyla genelde birkaç haftanın geçmesi gerekir. Yani derhal 1-2 günde netice alınabilmesi pek olası değildir.

Kuvvetli Ayırma Büyüsü
Ayırma büyüsünün kendi ortamında değişik tipleri bulunur. Kuvvetli ayırma büyüsü, tesiryi çoğaltmak ve hızlandırmak hedefiyle yapılır. Birini ayırmak istiyorsanız bu proses normalden daha süratli işler. Özellikle birkaç günde tesir gösterir.

Sevenleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma büyülerin birkaç çeşidi bulunur. Adında anlaşılacağı üzere ayrılıklar hususu ile ilgili tesirlidir. Sonuçlar, ayrılma niyetinizin olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Ayrılık büyüleri son derece karmaşıktır. Bunun yanısıra vakit alıcıdır.

O amaçla ayırma büyüsünün sizin amacıyla en doğru alternatif olmasından emin olmalısınız. Bunun içersinde eksper bir medyumdan rehberlik almanız gerekir. Bu büyü uygulanırken detaylı malzemeler kullanılır. Oldukça detaylıdır ve Hatayı kabul etmez.

Ayırma büyüsü yapılırken insan enerjisi ve niyet önemlidir. Karanlık güçler görevlerini artırarak bir ayrılık büyüsü hedefini bilhassa savunmasız duruma getirebilir. Ayrılık büyüsü oluşturulan bireyin enerjisi düşer. Büyünün tesirlerine karşı savunmasız hele gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.