Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?
Kara büyüler ortamında yer alan Azem büyüsü karşı yönü değişik şekillerde lanetlemek amacıyla yapılmaktadır. Büyünün etkileri son derece kuvvetlidir ve bu büyü etkileri altında ki şahıslar çoğu değişik etki altında kalabilmektedir. Azem büyüsü nedir diye soranlar amacıyla büyünün bilinmeyenlerine değineceğiz.

Azem büyüsü en eski büyü türlerinden bulunduğu gibi başka büyüler gibi ile ilgili çok ayrıntılı bulgular yoktur. Bu büyünün çok az şahıs doğrulusunda bilinmektedir.

Azem Büyüsünün Yapılma Nedenleri
Azem büyüsünün etkileri gerektiğince yüksektir. Bu amaçla yapılmadan evvelce yaptıracak bireyin kesinlikle neticeleri ile ilgili uyarılması gerekmektedir. Eğer birini kendinizden uzak tutmak istiyorsanız bu büyüden yararlanabilirsiniz. Eğer bu büyü biri üstünde yapılmış ise şahıs tamamiyle yalnız kalma arzusuna bürünecek ve etrafı ile irtibatını tamamiyle kesecektir. Aynı vakitte bu şahsa yakınlaşmak isteyenler de büyünün etkilerine girerek tekrardan uzaklaşma kararı alacaktır.

Kısacası Azem büyüsü yalnızlık büyüsüdür ve bir bireyin yalnız kalmasına namacıyla olmaktadır. Büyü etkileri altında ki şahsa yaklaşan insanlar çok ciddi huzursuzluk ve sıkıntılarla boğuşmak mecburiyetinde kalabilirler. Eğer büyü bir mekâna yapılmış ise o mekana giren şahıslarda de aynı etkiler görülmeye başlanacaktır. Bu alanlara ya da şahıslara yaklaşıldığında yaklaşan şahıslarda depresyon, anksiyete ya da paranoya gibi etkiler görülebilmektedir.

Azem Büyüsünün Etkileri Nelerdir?
Azem büyüsü çoğu değişik etkileri olan kara büyü türlerindendir. Bu büyünün etkileri ile şahıslar çok yalnız bir hale gelirler. Aynı vakitte çevrelerinde ki şahıslardan uzaklaşma gereği duyarlar. Bu büyüye maruz kalan şahıslar ilk vakitler uyku bozukluğu yaşar ve uyurgezerlik gibi haller gösterebilirler.

Bunun yanısıra bu bireylerin yanına yaklaşan hayvanlar reaksiyonsal hareketler gösterirler. Kısacası büyü etkileri başka canlılar doğrulusunda kolaylıkla hissedilebilmektedir. Eğer bir mekana azem büyüsü yapılmış ise o mekanda rutubet kokusu gibi oluşumlar ortaya gelecektir. Büyüye  dair merak ettikleriniz varsa bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Azem büyüsü nedir başlıklı yazımızda alamadığınız her cevap amacıyla sitemizden yardım isteyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.