Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılırsa daha tesirli olur ?

Öncelik ile bağlanmasını istediğimiz çiftin fotoğrafları üstüne şahıs verileri safran mürekkebi ile yazılır. Ondan sonra bu fotoğraflar bir kavanozun amacıyla konarak amacıyla 6 damla susam yapı, 3 damla adamotu, 2 damla çöpleme, 1 damla eğir kökü ve 1 damla haşhaş özü dökülerek 7 gün beklemeye bırakılır.

Bu sürecin ardında prosedürde bize yardım edecek olan ruhaniyi çağrı etmek amacıyla 1 adet koç kesilir ve sunakta bu koçun kanı ile beraber biraz hayvan kemiği ve biraz tezek ile beraber ritüele geçilerek ruhaniyi çağrı ederiz. Ruhani geldikten sonra önüne kavanozu koyar ve niyetimizi ona ifade ederek işimizi yapmasını sağlarız. Burada ruhaniye söylenen tılsımlı bir kaç söz var ama ben emniyet yönünden bunları yazmayı ideal bulmuyorum.

Bağlama Büyüsü Bir İnsan Üstünde Kaç Günde Etki Eder ?
Bağlama büyüsü tesir zamanı medyumlara ve gerçekleştirdikleri prosedürlere göre değişiklik göstermektedir. Bir çok değişik bağlama büyüsü çeşidi bulunmaktadır ve bunların ortalaması alındığında Minimum 10-12 gün arası sürerken maksimum 21-54 gün arası sürdüğü bilinmektedir. Söylediğim gibi bağlama amacıyla kullanılacak prosedür ve yapılacak ritüel büyünün zamanı konusu ile ilgili değişikliklere sebep olmaktadır.

Bağlama Büyüsünün Gözle Görülebilen Etkileri Nelerdir ?
Bağlama büyüsü tesiri ilk olarak sarfedilen ruhaniler büyü yaptırılan şahsa giderek büyü yaptıran bireyin rüyasına girmesini sağlar ve ilk adım bu tür gerçekleşir. Bundan sonra büyü yaptıran bireyin sesi büyü oluşturulan bireyin kulaklarında çınlatılır. Sırasıyla bu prosedürler devam eder ve vakitle büyü tesirini daha da çoğaltarak büyü oluşturulan şahıs çevreye baktığı her yerde büyü yaptıran bireyi görmeye başlar ve daha çok dayanamayarak bağlama büyüsü yaptıran şahsa sırılsıklam aşık olur.

Bağlama Büyüsü Bozulan bir büyü mü ? Yoksa tesiri ömürlük mü ?
Her büyü gibi bağlama büyüsü de bozulabilir. Bunun amacıyla zıtlık ritüeli ismini sunduğumuz bir prosedür gerekmektedir. Kısacası bağlama büyüsü bozmak amacıyla soğutma büyüsü yapılması gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Kimler bozabilir ve nasıl bozabilirler ?
Bu sefer tekrar bireylerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Ancak bu prosedürde fotoğrafların bulunduğu kavanoza değişik bitkilerin özleri (Hardal, Kekik, Kitre, Meşe Mazısı, Şeytantersi) yerleştirilerek 3 gün bekletilir. Bu prosedür esnasında demon çağrı edilir ve demona bu çifti ayırması istenerek kavanoz demonun yanısıra kırılır ve 7 gün içersinde bağlama büyüsü bozularak çiftin ayrılması sağlanır.

Bağlama Büyüsünün Kaç çeşidi bulunmaktadır ?
Bağlama büyüsü de bir kaç değişik teknik ile yapılmaktadır. Bu teknikler sırasıyla

İple bağlama büyüsü
Fotoğraf ile oluşturulan bağlama büyüsü
Kaşıkla oluşturulan bağlama büyüsü
Mumla oluşturulan bağlama büyüsü
Nohut adetsiyle oluşturulan bağlama büyüsü
Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilirler ?
Bağlama büyüsü prosedürünü ilim ve deneyim sahibi her medyum yapabilmektedir. Bunun dışında elinde eski büyü kitapları olanlar, dua ve vefkler ile prosedür yapma kapasitesine sahip hocalar, papazlar, hahamlar ve eski çağ wiccaları bağlama büyüsü yapabilecek şahıslar arasındadır. Herkesin bağlama amacıyla değişik bir tekniği bulunmaktadır ama netice hep aynıdır.

Bağlama Büyüsü İnsana zararı var mıdır ?
Ak büyü katagorisinde bir büyü bulunduğu amacıyla hatalı yapılmadığı prosese şahıslara çok büyük zararlar vermez, ancak hatalı yapılırsa şahıslarda musallat gibi ters hallere namacıylaiyet verip bireyin ruhsal tedaviye gereksinim duymasına namacıyla olabilir. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmadan evvelce çalışacağınız medyumu iyi seçmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsünü Medyumlar ne kadar yapıyor ?
Bu fiyat hususları çalıştığınız medyumla ve o medyumun size yaptığı prosedürle ilgilidır. Her medyumun kullandığı ritüel değişikdır. Buna bağlı olarak prosedürde sarfedilen malzeme, prosedür zamanı ve oluşturulan işin zorluğu değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olaraktan her medyumun bu prosedür amacıyla sizden isteyeceği ücrette değişiklik gösterecektir. Her prosedür sabit bir fiyatla yapılmaz. Bunun en iyi verisini çalışacağınız medyumdan alırsınız.

Bağlama Büyüsü Yapacak Birey Nasıl Seçilmelidir ?
Çünkü bugünümüzde medyumluğu basit para kazanma tekniği olarak gören bir çok insan kendisini medyum olmadığı durumda medyum gibi tanıtarak sizi dolandırmaktadır. Bu yüzden çalışmadan evvelce ince bir incelemeye girmeniz gerekmektedir yoksa kötü mü ? ona bakmanız gerekmektedir.

Evde Yardım Almadan Bağlama Büyüsü Yapılabilir mi ?
Hepinizin merak ettiği bu bozukluğun net bir yanıtı var . İnternet üstünde evde kendi kendinize bağlama büyüsü yapın diye bir çok yazı okursunuz ancak bu prosedürü kendi başınıza yapma şansınız yoktur. Ruhlarla iletişime geçerek onları tesir altına alabilmek ve onlara istediğinizi yaptırabilmek sizin açınızdan imkansızdır.

Bağlama Tılsımı Nedir ? Nasıl Yapılır ?
Bağlama tılsımı genel manada büyünün yakından oluşturulanıdır. Yedirme içirme ya da şahsa ait bir eşya üstünden yapılabilir. Bu tılsımın fonksiyonu bağlama büyüsü ile aynıdır. Ancak uzaktan oluşturulan prosedürlerden daha yararlı bulunduğu kesindir. Çünkü direk şahsa ya da şahsa ait bir eşyaya uygulandığı amacıyla birebir ilişki durumunda olmasından dolayı tesiri daha acele görülmektedir. Bu tekniği genel olarak herkes uygulayamaz zira bu prosedürü yaptıracak şahıslar sevdiği şahıstan uzakta olan ya da büyü yaptırdığını gizleyen insanlardır. Bu tılsım genel olarak evli olan ve beraber yaşam sürdüren eşler doğrulusunda uygulanmaktadır. Çünkü onların şahsa erişimi daha mutlaktır.

Bağlama Muskası Nedir ? Nasıl yapılır ?
Muska genel olarak İslam geleneğinde olan bir uygulamadır. Yapılışında ise bireyin verileri adı, anne adı, doğum tarihi gibi bulgular gerekmektedir. Bu bulgular Arapça bir kağıda yazılır ve kağıda ilaveten Arapça tılsımlı sözler yazılarak bu kağıt bir kumaş ya da deri parçası amacıylae dikilir.Etkisini yitirmesi amacıyla muskayı yapan bireyin prosedürü bozması ya da muskayı üzerinizden çıkarmanız gereklidir.

Kimler bağlama büyüsü yapılabilir ?
Bağlama büyüsü işin ehli medyumlar doğrulusunda yapılabilmektedir. Bunun amacıyla deneyimli ve işini bilen bir medyum olması gerekmektedir. Büyü gerçekleştirme ciddi bir iştir. Acemi bir medyum doğrulusunda yapılacak büyüler ters tesir haline düşebilir ve bu da üzerinizde cin musallatı gibi bir hale namacıyla olabilir.

Bağlama büyüsü yaptıranların yorumları
Dünya üstünde en çok yaptırılan büyü bağlama büyüsüdür. İnsanlar kendi çabaları ile başaramadıkları şeyleri genelde metafizik ya da simya adı verdiği yollarla çözüme ulaştırmak isterler. Çünkü bu teknik hem saklı bir teknikdir hem de sizin hedefe ulaşmanızı sağlayacak bir teknikdir. İnsanlar bu büyü konusu ile ilgili binlerce yorum gerçekleştirmetadırlar. ancak bu yorumların hangisinin doğru hangisinin yalan bulunduğunu araştırmak sizin görevinizdir. Çalışma yapmadan evvelce ile ilgili iyi ya da kötü yorum oluşturulan medyumları ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Bağlama büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız ?
Diğer tüm büyülerde bulunduğu gibi bu büyüde de gerçekleştirdikten sonra insan üstünde çeşitli tesiri olmaktadır. Bu emareleri şahıs kendisi fark edemez ancak dışardan bir göz bunu anlayabilir. Bu büyü insan üstünde asosyal hale gelme, iştahtan kesilme, daha evvelce sevmediği birine deli gibi aşık olma, bekar ise kafasında evlilik kanaati gibi sıkça rast gelinen haller gösterebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.