En tehlikeli kara büyüler

En Tehlikeli Büyüler Hangileridir
Bir büyüyü tehlikeli yapan şey, kuşkusuz ki o büyünün yalnızca ismi değil aynı vakitte niyetidir. Bazı büyüler başkalerine göre çok daha tehlikeli olsalar bile, bireylerin bu programları hangi niyetle yaptığı hususu bundan çok daha büyük ehemmiyet arz edebilir. En tehlikeli büyüler bu amaçla, büyülerin yapılma hedefina göre de incelenmelidir.

Kara büyü sözcüğü, tek bir büyüyü ya da tek bir hedefi tasvir etmez. Aksine kara büyüyü amacıylae alan yüzlerce ve hem de unutulan antik ritüeller de dahil edildiğinde binlerce değişik prosedür söz hususu olabilir. Bir büyünün, karanlık enerji kullanılarak gerçekleşiyor olması, tek başına bile onu tehlikeli yapmaya yetecektir. Nitekim negatif enerji evrende süratle yol alır. Hem de pozitif enerjiye göre kat ve kat daha kuvvetli meydana çıkacaktır. Bu amaçla kara büyüler, başka büyülere kıykatiyen çok daha etkili, çok daha süratli ve çok daha kuvvetlidir. Ancak meydana çıkan enerjinin kuvvetli olması, ilaveten onu dengesiz duruma de getirmektedir. Bu sebeple hayırlı olan hiçbir iş amacıyla kara büyü yapılması olası değildir.

En Tehlikeli Kara Büyüler ve Çeşitleri
Ölüm Büyüsü: Ölüm büyüsünde ölüm sözcüğü fiziksel bir ifade değildir. Bireynin vücudu değil, ruhu yavaş yavaş eriyerek yok olma noktasına kadar gelir. Bu amaçla şahıs kendisini katiyen hayattaymış gibi hissetmez. En tehlikeli büyülerden biridir. Birey yalnızca büyünün hedefindan değil, aynı vakitte bütün kara büyü tesirinden muzdarip olacaktır.

Sabun Büyüsü: Sabunlara üflenerek oluşturulan bu büyü, direkt olarak nesnelerle yapıldığı amacıyla tesiri gerektiğince yüksektir. Ölüm büyüsü ile nerdeyse aynı hedefler amacıyla yapılır ve yalnızca şahıslara değil, hanelere de yapılabilir. Aynı aynı soy ismi taşıyan doğmamış şahıslar amacıyla bile bunun tesiri olabilir.

Papaz Büyüsü: Çünkü papaz büyüsünü yapmanın aniden çok yolu ya da tekniği bulunur. Karanlık enerji zorunlu değildir. Bu sebeple arada kalmış bir prosedürdir. Ancak kötü niyetle kullanıldığında tesiri durdurulamaz derecede kuvvetli ya da korkunç olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.