Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü nedir?
Bu büyünün uygulanabilmesi amacıyla iyi bir Tevrat bilgi kapasitesi şarttır. Bilgisi dayanıklı bir medyumun yapabileceği çok kuvvetli ve zor bir büyüdür. Bu büyü, kuvvetli aşık etmek amacıyla, ayırmak büyülerine yardım amacıyla, evi terk eden kadın ya da erkek amacıyla, birtakım hastalıkların tedavisi amacıyla yapılabilir. Söz konuu kabala büyüsü şunlar dışında değişik alanlarda da kullanılabilir. Fakat açıkladığım gibi bu büyüyü yaptırmak amacıyla işini iyi bilen ve bilgi kapasitesine güvenilen medyumlar tercih edilmelidir. Sizlere dilediğiniz büyüyü dilediğiniz şekilde yapmam amacıyla tesirleşim numaramdan bana ulaşabilir ve bu büyüyü kolaylıkla yapabilirsiniz.

kabala büyüsü nasıl yapılır?
Kabala Büyüsü yalnızca Yuhudiler doğrulusunda gerçekleşiyor diye düşünmeyin. Bunu Müslümanlar da yapabiliyor. Ama çok zor bir proses ve ritüelleri gerektiğince güç diyebilirim. Kabala Büyüsü yaptıracak olan bireyin bütün bu sıkıntıları göz önüne alarak ve şunlara katlanmayı kabul ederek hazırlıklı gelmesini tavsiye ederim. Örneğin zihin denetimi bu proseste çok önemli.

kabala büyüsünü kim yapıyor?
Kabala Büyüsü trans gücü çok kuvvetli olan Medyumcular doğrulusunda yapılabiliyor. Ama diyebilirim ki bu büyüyü yapabilecek medyumcu adedi bir elin parmaklarına geçmeyecek kadar az oranda. Kabala Büyüsü yaptıracaksanız başvuracağınız medyumun geniş bir Tevrat bilgi kapasitesine sahip olması gerekliliğini söyleyebilirim. Bu konuta başvurduğunuz medyuma detaylı sorular sorarak bilgi sahibi olup olmadığını test etmenizi öneririm. Kabala Büyüsü çok ciddi bir büyüdür ve bu konuta büyük verilere sahip olmak gerekir. Son olarak Papaz Büyüsü kadar tesirli bir büyü bulunduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kabala Büyüsünü yaptırmak amacıyla bana alttaki tesirleşim numaramdan ulaşabilirsiniz.

Kabala büyüsü tarifi
Yahudi kültüründen uyarlanmış olan kabala büyüsü karşılaştığımız çoğu bozukluğun çözümüne yönelik gerektiğince tesirli bir büyü prosedüridir. Her büyü türünde bulunduğu gibi kabala büyüsünün de tesirsini göstermesi, tesir süresi, net netice vermesi büyü prosedürünü yapan kimsenin uzmanlığına ve tecrübesine bağlıdır. Konuya vakıf olmayan bir kimse doğrulusunda bu prosedür yapılırsa durumun daha da kötüleşmesine sebebiyet verebilir

Kabala büyüsü özellikleri
Kabala büyüsü dört mübarek kitaptan birisi olarak Tevrat mübarek kitabına dayanan bir tılsımlı dualar mecmuası olarak karşımıza çıkar. Bu Kabala büyüsünün esrarı Yahudi alimleri doğrulusunda uzun sürelerden beri araştırılmıştır. En kapsamlı ttesirklerin 16. yüzyıldan itibaren başlayarak şu zamana kadar kadar geldiği tarafında pek çok bilgiye yer verildiğini net olarak net bir şekilde söylemek gerekir. Öte taraftan tekrar bir başka doğruluk payı olabilecek konu da mabet kanunları öğretisine dayanan bir prosestir.

Kabala büyüsüne dair Allah’ın Musa peygamber ile Sina Dağında konuşması ve burada Hazreti Musa peygambere saklı ilmin hakikatini öğrettiği ve kendinden sonra Yahudilere hiçbir şekilde peygamber gönderilmeyeceği amacıyla onun izinden gidecek Yahudi alimlerine bu tılsımın aktarılacağını öne sürüyor. Bu da saklı ilimlerde kapıların sonuna kadar bir bir açılarak Kabala öğretisine hakim alimlerce tılsımların tesirsinde öne çıkması adına önemlidir. Bu yönüyle değerlendirilirse Kabala öğretisinin 16. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar ulaşmaya devam eden Tevrat’tan kaynağını alan mübarek öğreti bulunduğunu dile getirmek muhakkak gerekmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.