Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü fazlası kimsenin duyduğu istek ettiği fakat üstüne bilgi kapasitesi olmadığı yalnız afsun türüdür. Kaşık büyüsü niçin ile ilgili yapılır illet yapılır bozunur mu muhakkak bozunur. Üstümde kaşık büyüsü var mı gibi suallere oldukça cevap vermeye çalışacağım kıymetli kardeşlerim.

Kaşık büyüsü çok hedefli benzer büyüdür. demin diyebilirsiniz ki hoca nazik sende her afsun özgü çok amaçli diyorsunuz. Fakat büyüler böyledir. Medyumun ilmi denli değiş gösterir. fakat dinleyen Kaşık büyüsü ile yapar gerçekletireceğini diğeri sevi büyüsünde sarfedilen malzemeler ile. demin gelelim kaşık büyüsüne.

Kaşık büyüsü iki misyon ile yapılır okunuşu kullanılır. Birinci kullanım kısmı şahıslari tahsis etmek göre kullanılır. Yani bir kez bireyi ailesinden koparmak gibi tehlikeli benzer niçinle da kullanılabilir. diğeri hedefi ise bağlamaktır yani var olan fener şimdilik da sağlamlaştırmak hedefiyle kullanılabilir. kısacası hem aşırı hem daha bol bir amaç ile kullanılabilir. Kaşık büyüsü okunuşu aynısı hem aşırı hem de diğerine bakarak daha çok niçinle sarfedilen büyülere gri sihir denir. Arada sırada ayrılanları birleştirmek bazı durumlarda şimdilik beter ayla meydana çıkarmak göre kullanılabilir.

Kaşık büyüsünün yapılması çok rahatsızlık değildir. Fakat her büyüde bulunduğu gibi işin ehli bir kez medyuma bu büyünün yaptırılması gerekmektedir. Medyumlar ilk olarak 2 adet döşeme kaşığı alır ve benzer bez yardımı ile birbirine bağlar. şimdilik sonra hazırlanan iskambil kâğıdı parçasında bireylerin adlarına bakarak toplama emisyon işlemleri olağan bir kez dille söyleyecek olursak kod çözme prosedürü gerçekleştirilir. Sonra bazı spesiyal karışımlar ile kaşığa okunuşu kâğıda işlemler uygulanır. Sonra her kaşık büyüsünde okunması gerekli olanlar okunur okunuşu üstüne okunuşu bireylerin ismi ile çıkarılan şifreden spesiyal olarak yazılan yazılar okunur. Bu bağlamak içindir. Bozmak ile ilgili ise aynı şekilde afsun ilk olarak yapılır daha sonra kaşığı bağlayan bez parçası medyumun vereceği hüküm ile yakılır yırtılır kesilir. Burada olasılık “Hocam bu derecede şey anlattın bari yetkin olarak nasıl yapıldığını anlat” diyebilirsiniz fakat olmaz. Bunu yapamam büyünün işlemesinde sarfedilen varlıklar kalite yoksunu şahıslar yaptığında saldırıda bulunabilir. Bunun özgü size normalde okunan duaları veremem. Şifrenin muhakkak çözüleceğini okunuşu bilemezsiniz.  Aynı şeyler ile uygulamaya okunuşu kullanıma sunamayabilir. Atalarımızın da dediği gibi her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Üzerinizde bu büyünün bulunduğunu düşünüyorsanız sizin yapabileceğiniz yalnızca madde yoktur. Yapabileceğiniz, yapmanız gereken hareket etmeyen nesne işini bilen tek medyuma danışmaktır. O size ne olması gerektiği ile ilgili bilim verir. Fakat her medyumun gerçekleştireceği ilk nesne müşterek bakım olabilir büyünün varlığından emin edinmek ile ilgili daha aksi hâlde büyü varlığından güvenilir olduktan aksi hâlde uğur haritası çizer okunuşu tedaviye koyulur. Her büyüde bulunduğu gibi bu büyünün de insan üstünde değişiklik meydana getirdiği bilinmektedir. Fakat diğeri büyülerde bu ayrımlılık göze çok çarpar kaşık büyüsünde ise değişikliklar daha az belirgindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.