Kuvvetli Bağlama Büyüsü

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Büyü tekniğinin uygulanması amacıyla medyuma gittiğinizde medyum bir ip üstüne bağlama büyüsünü yapar. Bu ip üstüne sıksık olarak ip kısalana kadar düğümler atılır. Her düğüm atılırken de büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan bireyin de ismi söylenir. Bu şekilde büyü sonuçlanmış olacaktır. Bu düğümler bireyin kalbinin size bağlanmasını sağlar. Büyü tamamlandıktan sonra üç harflilerin yardımı ile bu düğümlü büyülü ip bireyin evinde bir yere saklanır. Bu şekilde şahıs evde büyü olduğunu anlamayacaktır. Bu şekilde büyü sonuçlanmış olur. Büyü tamamlandıktan kısa bir vakit sonra şahıs büyünün tesirleri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bireynin hislerı ve kanaatleri bir anda değişir ve size karşı hisler hissetmeye başlayacaktır. Genellikle üç harfliler sıksık olarak şahıslara vesvese verirler. Birey de bu vesveseler yüzünden sıksık olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kuvvetli bağlama büyüsü gerçekleştirdikten sonra şahıs bundan sonra rüyalarında bile sizi görmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa vakit da kalbinde sizinle ilgili hisler oluşacaktır. Büyü tesirlerini bu şekilde şahıs üstünde gösterir. Daha sonra şahıs bu kanaatlerin yoğunluğuna daha çok dayanamaz olur ve size gelerek hislerini açığa vuracaktır. Birey size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz bireyin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Etki Etme Süresi Nedir
Büyülerin tesir etme süreleri birbirlerine göre değişiklik göstermektedir. Kuvvetli büyülerin tesir süreleri de başka büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden bu tarz büyüleri çok sık yeniletmeye gereksinim duymazsınız. Kuvvetli bağlama büyüsü de tesir kuvveti büyük olan büyülerden biridir. Büyünün kuvveti çok büyük olsa da kesinlikle tesirlerinin ara ara yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi amacıyla bireylerin kesinlikle yine aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyü tekniğini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok sorun yaşayacaksınızdır. Medyum büyüyü yine aynı şekilde yaparak büyünün tesir vakitınin yenilenmesini sağlar. Yeni büyülü ip ile eski ipin kesinlikle yer değiştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesirleri yine şahıs üstünde tesir etmeye başlayacaktır. Büyü yenilendikten sonra yine aynı şekilde şahıs üstünde tesir etmeye başlar. Büyünün tesir vakitınin kesinlikle bitmeden evvelce yeniletilmesi önemlidir. Aksi taktirde büyü tesirlerini kaybedecek ve şahıs de büyünün tesirleri altından çıkacak ve normal hayatını yaşamaya devam edeceği amacıyla de size karşı bir şey hissetmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Böyle bir hal ile karşılaşmamak amacıyla kesinlikle büyünün tesir vakitı sona ermeden evvelce yeniletilmesine ilgi etmeniz gerekmektedir.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?
Büyülerin yapımı insanların ömürlerine zarar verilen amacıyla ve kaderlerini değiştirdiği amacıyla dinimizce çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri uygulamaktan muhakkak uzak durmalısınız. Büyü gibi yöntemleri uyguladığınız da Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü tekniğini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü tekniğini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Sizlerin de bu yöntemleri kıllanmanızı muhakkak tavsiye etmiyoruz. Kuvvetli bağlama büyüsü gerçekleştirdikten sonra sevdiğiniz bireyi elde edebilirsiniz. Ancak bu hal tamamiyle geçicidir. Büyünün tesir vakitı bittiğinde şahıs de kendisine geleceği amacıyla sizi terk edecektir. Ancak büyü tekniği yerine natural yollar ile sevdiğiniz şahsa ulaştığınızda şahıs sizi aslında sevecek ve aslında yanınızda olacaktır. Bu yüzden natural yollar ile kesinlikle sevdiğiniz şahsa ulaşmanız gerekmektedir. Bu şekilde günaha girmemiş olacaksınızdır.

Kuvvetli Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur
Büyülerin bozulması yapılması kadar zordur. Bu yüzden büyülerin bozulması amacıyla kesinlikle bireylerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyü tekniğini bozmaya kalktığınızda pek çok olumsuz hal ile karşılaşacaksınızdır. Bu yüzden kesinlikle büyünün bozulması amacıyla medyuma gitmeniz şarttır. Medyum bu büyünün bozulması amacıyla düğümlü ipi alır ve dualı sözcükler ifade ederek teker teker düğümleri açmaya başlar. Düğümler açıldıkça bireyin kalbi de açılacak ve feraha kavuşacaktır. Bu şekilde düğümlerin hepsi açıldıktan sonra büyü bozulmuş olur. Büyü tamamiyle bozulduktan sonra şahıs yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başlayacaktır. Ancak bu biraz vakit alır. Bunun nedeni büyünün çok güçlü olması ve kuvvetinün çok büyük olmasıdır. Büyü vakitle bireyin enerjisini çeker. Bu yüzden de şahıs yavaş yavaş toparlanmaya başlayacaktır. Bu yüzden kesinlikle bireyin kendini toparlaması amacıyla belli bir vakitın geçmesi gerekmektedir. Kuvvetli bağlama büyüsü tesirlerini tamamiyle şahıs üstünden çektiğinde fakat şahıs kendi hayatına geri dönecektir. Büyü tesirlerini kaybettiğinde şahıs de sizi sevmediğini anlayacağı amacıyla sizi terk edecektir.

Kuvvetli Bağlama Büyüsüne Ek Bağlayıcı Büyüler
Bağlayıcı ek büyüler ana büyünün kuvvetinü yükseltmek amacıyla yapılmaktadır. Bu büyüler basit büyüler olsa da ana büyü ile bağlantılı olmak zorundadırlar. Bu yüzden kesinlikle ana büyüye ideal bir şekilde büyü tekniğini uygulamaya çalışmalısınız.  Bu büyü ile hem ana büyünün kuvvetinü arttırabilir hem de büyünün tesir vakitınin uzamasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde şahıs daha uzun süreli olarak büyünün tesirleri altında olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz bireyin sizi daha uzun süreli olarak sevmesini ve yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Kuvvetli bağlama büyüsü çok güçlü olsa da bu ek bağlayıcı büyüler ile büyünün kuvveti çok daha büyük ve tesirli olur. Bu bağlayıcı büyülerin yapımı amacıyla de bireylerin kesinlikle medyuma gitmeleri gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.