OdKara Büyüsü

Odkara Büyüsü Ne Anlama Gelir?
Odkara büyüsü, eski yıllardan bu vakte kadar Afrika ve etrafında yapılır. Büyünün yapılması çok marifet ve beceri isteyen bir iştir.  Bununla beraber büyünün yapım ismimında büyüyü yapan bireylerin anne ve babasının isimlerini dile getirmesi gerekir. Odkara büyüsünün doğru ritüellerle yapılması neticesinde dilediğiniz insanı kendinize aşık ederek onların size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün yapılmasında uygulanacak ismimların hatasız olması amacıyla kesinlikle medyum hocasına gidilerek yardım alınması gerekir.

Ayrıca bakır büyüsü nedir, bakır büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Odkara Büyüsünün Belirtileri
Odkara büyüsünün tesiri çok güçlü bulunduğu amacıyla büyü gerçekleştirdikten sonra bozulması çok zordur. Bunun amacıyla büyünün tesirinin karşı tarafa doğru bir şekilde yansımasını isteyenler, işinde eksper olan medyum hocasına giderek lüzumlu olan tüm işlemleri yaptırabilir. Odkara büyüsünün yapılmasından derhal sonra 1 hafta ortamında büyü tesirini göstermeye başlar. Genellikle büyünün yapıldığı bireylerin duygularında büyük değişimler meydana gelir. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizin yanınızda olmak amacıyla her yolu dener.

Odkara büyüsünün tesiri ve bulguları çok kısa sürede meydana çıkar. Büyünün tesirinde olan tarafın size bağlandığını görüldüğü an büyü edebiyete kadar tesirini sürdürür ve bir hayat boyu mutlu bir şekilde beraber yaşamaya devam etmiş olursunuz.

Neden Odkara Büyüsü Yapılır?
Odkara büyüsünün yapılmasındaki hedefler konulara göre değişiklikler gösterir. Aşağıda odkara büyüsünün yapılma hedeflerı ve nedenleri sırayla verilmektedir:

Aynı vakitte aile içersinde anne ve babası ile aralarında sorunlar yaşam sürdüren çocukların eve ve aile fertlerine bağlanması amacıyla odkara büyüsüne başvurulabilir.
Bunun haricinde rastgele bir hususta fikrinizi ve yorumlarınızı karşı tarafın da aynı şekilde kabul etmesini istiyorsanız, odkara büyüsünü yaptırabilirsiniz.
Yukarıda verdiği hedefler tarafında odkara büyüsünün yapılmasında iyi niyetlerin edilmesi de gerektiğince mühimdir. Niyetlerin doğru bir şekilde edilip büyünün hatasız yapılması neticesinde kısa sürede dilediğiniz insanı kendinize bağlayarak ya da sizi bırakıp giden sevgilinizi geri getirerek aşık edebilirsiniz.

Odkara Büyüsü Kaç Günde Tutar?
Odkara büyüsünün tutma süreyi büyüde sarfedilen malzemelerin kusursuz olmasına ve doğru ritüellerle büyünün yapılıp yapılmamasına göre değişkenlik gösterir. Odkara büyüsünün doğru bir şekilde yapılması neticesinde büyünün yapıldığı günde bile tesirini derhal gösterir.

Odkara büyüsünün tam manasıyla tutma zamanı 11 gün olarak belirlenir. Büyü 12’inci günün sonucunda tesirini komple göstererek kısa sürede dilediğiniz her şeye sahip olma şansını elde edersiniz. Büyünün tesirinin net ve kısa sürede görülmesi amacıyla büyüde kullanılacak malzemelerin tam olması gerekir.

Odkara Büyüsünde Mühürleme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?
Odkara büyüsünde mühürleme prosedürünin yapılmasında uygulanacak ismimların doğru bir şekilde takip edilmesi gerekir. Aşağıda odkara büyüsünde mühürleme prosedürünin yapım aşamaları ismim ismim açıklanmaktadır:

Mühürleme prosedürünin yapılması sırasında bir üçgenin ortasına büyüyü yapanın adı ve geri döndürülecek olan sevgilinin adı hatasız bir şekilde yazılmalıdır.
İsimlerin üçgenin ortasına düzgün bir şekilde yazılmasından sonra erkek ve kadının adı 11 defa art arda okunması
Bu prosedürün yapılmasından sonra ise büyü amacıyla lüzumlu olan hüddamlar vazifelendirilerek işlerini yapmaya başlar.
Bütün aşamaların tamamlanmasının sonrasında odkara büyüsünde mühürleme prosedürü bitmiş olur.
Yukarıda verdiği odkara mühürleme ismimlarının kusursuz bir şekilde yapılması neticesinde büyünün daha etkili ve kısa sürede yansımalarını göstermesi meydana gelir.

Odkara Büyüsünün Tarifi
Odkara büyüsünün yapılmasında uygulanacak teknikler gerektiğince mühimdir. Aşağıda odkara büyüsünün yapılmasında izlenmesi gereken yollar sırayla anlatılmaktadır:

Odkara büyüsünün hazırlanmasında vefkler mühim bir yere sahiptir.
Vefkler, odkara büyüsünde kâğıtlara ya da beyaz bir kumaşa yazılır.
Odkara büyüsünün yapımı amacıyla hazırlanan vefkin ortasına bir üçgen çizilir.
Üçgenin çizilmesinden sonra üçgenlerin köşesine büyüde vazifeli olacak hüddamların adı yazılır.
Üçgenin üst köşesine Çaren ismi yazılır.
Üçgenin sol alt köşesine ise Çuren yazılır.
Bununla beraber sağ alt köşesine Çoren yazılır.
Bütün isimlerin doğru bir şekilde yazılmasından sonra büyünün yapım aşamaları kısa sürede sonuçlanmış olur.
Yukarıda yer alan odkara büyüsünün yapılış yöntemlerinin usulüne ideal bir şekilde yapılması neticesinde büyü derhal tesirini gösterme özelliğine sahiptir. Odkara büyüsünün yapılışında her ismimların çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede büyünün tesiri ve tutma zamanı derhal gerçekleşmiş olur.

Odkara Büyüsü Tehlikeli Mi?
Odkara büyüsünün yapılmasından sonra tehlikeler meydana gelebilir. Çünkü, büyünün yapılmasında hüddamlar da vazife aldığı amacıyla hüddamlarının ruhsal yönden gelgitler yaşamaları sebebiyle büyünün tesiri ters bir şekilde karşı tarafa yansıyabilir.

Odkara büyüsünün yapılmasında vazife alan hüddamlar bazı durumlarda geri döndürülecek olan sevgiliye aşık olabilir. Bunun neticesinde da büyüyü yapan şahsa inat olsun diye büyünün tesirini ters bir şekilde yansıtır. Yani sevgilinin büyüyü yapan tarafa geri dönmesi yerine daha da uzaklaşması amacıyla etkiler yapar.

Bunun dışında odkara büyüsünün yapılmasından sonra büyünün tesirinde kalanın ruhsal yönden psikolojisi tamamiyle bozulur. Bu durumun neticesinde da geri döndüğü eski sevgilisine sıhhatli bir şekilde davranamaz.

Odkara Büyüsünü Bozma
Odkara büyüsünün bozulması gerektiğince zor bir işlemdir. Büyünün bozulmasını yalnızca işinde eksper ve profesyonel olan medyum hocaları yapabilir. Bunun amacıyla ilk olarak medyum hocasına giderek odkara büyüsünün yapılıp yapılmadığı denetim edilmelidir. Büyünün yapılmış olması halinde medyum hocaları muska ya da tılsımlar hazırlayarak bunların evde ya da kıyafetlerin ortamında saklanmasını talep eder. Medyum hocasının hazırladığı muskaların ya da tılsımların kimsenin göremeyeceği yerde saklanması halinde büyünün bozulması gerçekleşir.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.