Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü

Tüm medyum hocalar değişik büyü çalışmaları kullanarak insanların dünyevi yaşantılarını tesirleyebilmektedir. Bu büyü çalışmalarını yapma sanatı olan medyumluk mesleği, binlerce sene evvel de bugün de aynı şekilde yapılmaktadır. Tırnak büyüsü çalışmaları da aynı şekilde binlerce senelik geleneksel bulgular ile gerçekleşir.

Tırnak büyüsü de olsa diğer bir büyü çalışması da olsa bakım prosedürünin doğru yapılması önemlidir. Bakım prosedürü esnasında bireyin enerji bölümünde var olan yabancıl tesirler görülmektedir. Büyü amacıyla de aynı şey geçerlidir.

Medyum hocalar çok detaylı gaye ilerla büyü programları yapabilmektedir. Büyü ilk olarak ayırma hedefiyle oluşturulan bir çalışma olsa da bağlama gibi gaye ilerla da bu büyüler yapılabilmektedir. Medyumlar ilk olarak enerjilere bakacak daha sonra lüzumlu olan çalışmaları doğru şekilde yapacaktır.

Tırnak Büyüsü Bağlama Amacıyla Yapılır Mı

Büyü gibi büyü çalışmalarının genellikle ayırma hedefiyle yapıldığı bilinmektedir. Öte alemlere dair enerjileri kullanmayı bilen medyum hocalar bu çalışmaları yalnızca ayırma amacıyla değil aynı vakitte bağlama prosedürleri amacıyla de kullanabilmektedir.

Her medyum hocanın enerji üzerindeki hakimiyeti değişikdır. Medyum hocaların hangi gaye ile bu büyüyü yapabilecekleri tamamiyle yeteneklerine bağlı bir durumdur.

Büyünün tesirli olması amacıyla kesinlikle çalışma yapacak olan medyumun yeterli bilgiye sahip olması lüzumludir. İşinin ehli olan medyumlar bu tarz çalışmalardan tam tesir alırken.

Tırnak Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu kullanım hedefi da büyünün genellikle ayırma, soğutma gibi tesirler göstermesine yol açar.

Medyum hocalar bu enerjileri kimi vakit tam ters gaye ilerla da kullanabilmektedir. Bu gaye ile seyrek de olsa büyü yapılarak bağlama prosedürü gerçekleştirildiği görülebilmektedir. Medyum hocaların hangi hususta nasıl bir tesir alacağı tamamiyle kendi yeteneklerine bağlı bir durumdur.

Tırnak büyüsü yerine daha tesirli bir prosedür olan papaz büyüsü tercih edilebilir. Pek çok medyum hoca bu çalışmaları yaparak daha iyi neticeler almaktadır. Papaz büyüsü tekrar aynı şekilde çok daha süratli tesir eden bir prosedürdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.