Boşanma büyüsü nasıl yapılır?

Boşanma büyüsü evli çiftlerin birbirlerinden ayrılması ve bir daha bir araya gelmemesi amacıyla yapılır. İnsanlar mutlu bir yaşamı beraber geçirebilmek amacıyla ruh eşlerini ararlar. Bulduklarında da evlilikle neticelenen güzel bir yolda gelişmeye başlarlar. Arada sırada işler yolunda gitmeyebilir. Hızlı ve genelde gerçeklerden uzak bir tarife süreci konumunu zorlu bir ev yaşamına ve birbirini bundan sonra tarif edmeyen çiftlere bırakabilir. Bu durumda boşanma her iki doğrultu amacıyla kaçınılmaz duruma gelebilir. Boşanmak da evlenmek kadar normal ve insani bir haldur. Bazı nedenlerle boşanmak istediği durumda boşanamayanlar boşanma büyüsü yaptırmayı bir çözüm yolu olarak görür. Ülkemizde de bütün dünyada bulunduğu gibi menfaat amacıyla yapılmış evlilikler ya da tek doğrultuın sıksık mutsuz bulunduğu, eziyet gördüğü evlilikler yaşanabilmektedir. Problemi çıkaran doğrultu problemleri çözmediği gibi aynı vakitte boşanmak da istemeyebilir. Başka bir durumda da bir doğrultu diğerini severken diğerinin sevgisi bitmiş olabilir. Böyle bir durumda da doğrultular anlaşarak boşanamamaktadır. Eşinden şiddet gören ya da mutsuz olan bir insanın boşanmak istemesi gerektiğince doğaldır.

Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanmayı düşünen doğrultu eşini bir türlü ikna edemediği amacıyla boşanma büyüsü yapılmasını isteyebilir. Boşanma büyüsü bölümünde profesyonelleşmiş medyum hocalar doğrulusunda yapılabilmekte olan kadim bir büyü çeşididir. Büyü tesirini gösterdiği vakit eşler birbirinden ayrılacak aile tamamiyle dağılacak ve katiyen yine bir araya gelmek istemeyecektir. Büyü yapmaya karar vermeden evvelce iyice düşünmek ve kötü niyet taşımadan doğrultular amacıyla daha iyi olacaksa yapılmalıdır. Aksi takdirde seven insanları ayırmak yuvaları dağıtmak manasına gelir ki bu dinen de yasaklanmıştır. Büyü sonrasında, yapılan insanın iradesi elinden alınmış olur. Böyle bir karar almadan evvelce bütün şartların bunu gerektirdiğinden ve diğer bir alternatif olmadığından emin olmak gerekir. Uzman bir medyumdan düşünce almadan, boşanma büyüsü yaptırmak ciddi olumsuzluklarla sonuçlanabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Her tür çözüm yolunu denemiş ama mutsuz evliliğini ve sevmediği eşini boşanmaya ikna edememiş olan şahıslar son deva olarak bir medyumdan boşanma büyüsü yaptırmak amacıyla yardım isteyebilir. Uzman medyumlara hal anlatılır ve boşanmaya ikna olmayan şahıs ve yaşananlar ile ilgili bilgi verilir. Yapılması gerekenlerin sırasını ve süreyi medyum belirler. Hocalar, evli çifte ait eşyalar, şahsi bulgular ve fotoğraf isteyebilir. Belirli günlerinde ve belli mekanlarda yapılması gereken birtakım işlemler istenir. Titiz ve sabırlı bir şekilde boşanma büyüsü amacıyla okunması gereken dualar vardır. Hepsi yapıldığında büyü tesiri 40 gün içersinde kendini göstermeye başlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.