Boşanma Büyüsü

BOŞANMA BÜYÜSÜ
Boşanma Büyüsü, evliliklerde eşlerden birinin boşanma kanaati bulunduğu durumda başka eşin boşanma kararına itiraz etmesi halunda, eşin bu boşanma kararını kabul etmesini sağlamak amacıyla oluşturulan ikna etme büyüsü tekniğidir.

Eşlerden biri değişik nedenlerle eşinden ayrılma kararı almış ve bu kararını eşiyle paylaşmış olmasına karşın başka eşin bu karara itiraz etmesi, kabul etmemesi ya da tehdit ederek şiddet programı halunda problemsiz bir şekilde eşin boşanma kararını kabullenmesi hedefiyle yapılır.

Karşılıklı anlayış, sabır ve nezaket gerektirir. Bu çabalar tek doğrultulu olup eşlerden birine eziyet etme ya da eşi yok sayma noktasına gelmişse, o takdirde bu beraberlik çekilmez duruma gelir. Yaşanan bu rahatsızlığın eşle paylaşılması halunda eşiniz umursamaz bir tavırla her şeyi normal görüyor ve aynı şekilde davranmaya devam ediyorsa, içersinden çıkılmaz duruma gelir. Hatta bazı durumlarda tartışmalar hakaret, şiddet, tehdit gibi neticeler doğurabilir.

Yaşadığınız bu bozukluğu ailenizle paylaşamıyor ya da ailenizin de boşanma kararınıza şiddetle itiraz edeceğini düşünüyorsanız, tamamiyle yalnızlaşır ve çözümsüzlüğe doğru ilerlersiniz. İşte bu ya da buna benzer hallerde eşinizin boşanma kararınıza anlayış göstererek kabullenmesi ve problemsiz bir şekilde kendi arzusuyla ayrılma kararı almasını gerçekleştiren en etkili teknik boşanma büyüsüdür.

BOŞANMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Boşanma kararı kritik ve sorumluluğu olan bir karardır. Böyle bir karar alınırken ayrıntılı düşünülmeli, boşanmanın bütün neticeleri değerlendirilmelidir. Boşanma kararı eşlerden biri doğrulusunda verilmelidir. Eşlerin anne – babası, kardeşleri, akrabası ya da sevgililerinin talebi ve kararıyla boşanma amacıyla büyü yapılmaz.

 

Boşanma büyüsü, eşlerin içersinde bulunduğu duruma göre değişiklik gösterdiği amacıyla sabit bir yapılış tekniğinden bahsedilemez. Bu tekniklerin yapılışı ile ilgili verileri de paylaşmak doğru değildir.

 Boşanma Büyüsü NASIL BOZULUR?
Eşlerin ayrılmalarını gerçekleştiren en etkili manevi teknik büyüdür. Büyü hangi nedenle yapılırsa şahıslari o hedefe doğru götürür. Boşanma Büyüsü Bozma, başka büyülerde bulunduğu gibi büyü bozma teknikleriyle yapılır. Büyülerin yapılış hedefi ve ismi değişik olarak adlandırılsa bile büyülerin bozulma tekniği sabittir. Her büyüde bulunduğu gibi bu büyü de Kur’an-ı Kerim Ayetleri ve duaların gücüyle tesirsiz duruma gelir ve bozulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.