Çingene Büyüsü

Çingene büyüsü işlemleri bilhassa erkeklerin tesir altına alınmasın da en çok tercih edilen ve kendilerine aslında de çok ciddi tesirler de bulunabilen özel işlemlerdir. Her medyumun yapamadığı bu işlemler de sarfedilen teknik fazlası büyüden daha değişikdır. Aynı vakitte oluşturulan bütün işlemler özel dua ya da tılsımlı sözler ile desteklenmelidir. Bu işlemler de gaye insanların karakterlerinin tamamiyle değişmesini sağlamak ve kendilerine çevrelerinde ki bireylerin onlardan beklemedikleri şeyler yaptırabilmektir.

Bunu sağlamak basit olmadığı gibi aynı vakitte çok ciddi bir tecrübe ve sabır istemektedir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları vakit değişik renklerden meydana gelen tüyleri olan koyunları alarak kurban eder ve daha sonra iç organlarını sınıflandırıp ayırırlar. Bu ayırmanın hedefi ise her takım amacıyla insanların değişik bilhassarinin temsil edilmesidir. Kellelerine varacak kadar kullandıkları bu koyunlar yardımıyla kısa vakit içersinde kendilerine gereken enerjileri harekete geçirebilen medyumlar aynı vakitte okudukları özel dualar ile de gerçekleştirdikleri bu işlemleri desteklemektedirler.

Etki altına giren bireylerin hareketleri kısa vakit içersinde değişir ve bir anda sıhhatli bir insanın muhakkak yapmayacağı şeyler yapmaya başlarlar. Bu hali kendileri normal karşılayabilir fakat etrafında şahıslar muhakkak halin anormal olduğunu düşünecektir. Bugüne kadar fazlası bireyin tesir altına alındığı bu işlemler de bilhassa erkekler hedeflenmektedir. Aynı vakitte şayet tesir altına alınmak dilenen şahıs çingene kökenli değilse o vakit oluşturulan prosedürün tesiri uzun vakit meydana çıkmayacak hem de hiçbir vakit dilenen netice alınamayacaktır.

Bu sebeple medyumlar bu işlemleri yapmadan evvelce kesinlikle bu halin denetimini yapmakta ve elde ettikleri neticelere göre hareket etmektedirler. Çingene büyüsünün neticeleri fazlası vakit aynı gün ya da aynı hafta içersinde meydana çıkıp çok uzun sürmektedir. Eğer derhal büyü bozma prosedürü yapılmaz ise tesir altına alınan şahıslar kendilerine ya da etraflarına zarar verecek hareketler yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.