Çingene Büyüsü Etkileri

Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır?
Çingene büyüsü hangi niçinle yapılır, Sevgili kardeşler, çingene büyüsünün kuvvetli tesirlerinin neler bulunduğu hususu ile ilgili değinmeden, nasıl yapıldığına bakalım. Çingene büyüsünde en mühim malzeme kandır. Bu kan bir çingeneye aittir. Söz hususu çingenenin saf ırk olması gerekir.

Büyüde sarfedilen yalnızca kan değildir. Kanla beraber, detaylı tütsüler, tılsımlı vefkler kullanılabilir. Kullanılacak olanların tümü, ehil medyumun ytesir kısmı içerisindedir. Ehil medyum, ideal gördüğü malzemeleri kullanır.

Çingene büyüsü nasıl yapılır biçiminde İnternet içerisinde çok sayıda arama yapıldığını biliyoruz. Çingene büyüsü tanımleri aram yaptığınız vakit karşınıza çıkar. Verilen tanımlerin çoğunluğunun gerçekle alakası yoktur, kardeşlerim. Büyü esrarengiz bir alandır. İçerisinde yüzlerce sır, ilmi bilgi barındırır. Verilecek olan tanım doğru olsa bile yapılması olası olmaz. Dolayısıyla kardeşlerim, büyüyü evde yapmaya kalkmak yerine, ehil medyum incelemesi yapmanız ideal olacaktır.

Çingene Büyüsü Etkileri Nelerdir?
Çingene büyüsü tesirleri nelerdir, Kardeşlerim, yukarıda çingene büyüsünün yapılış niçinlerına az da olsa değinmiştik. Çingene büyüsü, ne yaptığını bilen ehil hocalarca yapılırsa, gerçek tesirlerini 8 gün sonra göstermeye başlayacak, karşıdakini tesir altında bırakacaktır. Şimdi o tesirlerin neler olduklarına bakalım.

* Çingene büyüsü tesirlerini süratli gösterir fakat bu tesir yavaşça ilerler. İlk başta büyü oluşturulan, sosyal yaşamında dalgın olmaya başlar. Kimi vakit olmadık hayaller kurar.

* Büyü tesirleri altında kalan şahıs, daha sonra kabuslar görmeye başlar. Yalnız başına kaldığı vakit yanısıra birileri varmış gibi hisseder. Uykularında şeytani varlıklar görür. Uyandığında sırılsıklam olur.

* Çingene büyüsü tesirleri altında kalan şahıs netice olarak büyük bir problemle karşı karşıya kalır. Maddi ve manevi çöküşler yaşamaya başlar. İş yaşamı ters gider. Psikolojik rahatsızlıkları baş gösterir.

* Büyü amacına ulaşır ve bireyi tamamiyle tesirleri altına alır. Büyü oluşturulan şahıs aklını kullanamaz duruma gelir. Yaptığı her hareket başkasınınmış gibi olur.

Çingene büyüsünün tesirlerinin ne kadar kuvvetli bulunduğunu görebiliyoruz. Çingene büyüsü bulguları görüldükten derhal ardından tesirler görülmeye başlar.

Çingene Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür?
Çingene büyüsü kaç günde tesir eder, gerçekleştirdikten aşağı yukarı 8 gün sonra tesir göstermeye başlar. Bakın kardeşlerim, burada hatalı anlamamanız gereken husus, tesirnin başlangıcıdır. 8 gün sonra çingene büyüsü tamamiyle tesir gösterecek diye bir kural yoktur. Bu iyi bilinmeli. Çingene büyüsü tesirlerini 8 gün içerisinde göstermeye başladığında, bunu gözlemlemeniz olası olmaz.

Sizin tesirleri görmeniz, büyünün aşağı yukarı 20 gün ardından kadardır. Büyünün tamamiyle tesir göstermesi, 2 aylık vakti alabilir. 2. aydan sonra işlem tam etki eder. 

Çingene büyüsünün tesirlerinin görülme vakti bu şekilde. Büyünün ne kadar vakit tesirli kaldığını merak ediyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Çingene Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?
Değerli kardeşlerim, çingene büyüsünün çingenelere işlemediğini belirtelim. Büyünün saf çingenelere işlememesinin niçini, alınan kandaki kutsallık olarak tabir edilir. Diğer insanlara büyü yapıldığı vakit tesirleri ortalama 8 gün içerisinde görülür. 2 ay sonra, büyü tamamiyle tesirlerini göstermeye başlamış olur. Çingene büyüsünün tesirleri çok uzun seneler görülür.

Büyü bozulmadığı takdirde, vakit hayat sonuna kadar devam edebilir. Çingene büyüsü oluşturulan şahıs, kaza, musibet, natural afet gibi sıkıntılarla karşılaşırsa, büyü tesirlerini kaybedecektir.

Çingene Büyüsü Neden Yapılır?
İnsan yaşamında her vakit sevdiği ve sevmediği insanlar vardır. Sevilmeyenler şahsa genelde zarar veren şahıslerdir. Çingene büyüsü niçin yapılır sorusunun yanıtı gerçekte burada gizlidir. Büyü, zarar vermiş olan şahsa zarar vermek maksadıyla yapılır.

Yapılınca, karşıdaki ister evli olsun, ister bekar, yaşamının tümünü alt üst eder. Çingene büyüsü oluşturulan bireyin evli olması halinde, çocuklarına zarar gelmeyecektir. Bunun ile ilgili bulguyu danıştığınız hocaya sorabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.