Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Dil bağlama büyüsünün yapılması amacıyla büyüyü yapacak olan bireyin ilk evvelce büyüyü namacıyla gerçekleştireceğina karar vermesi gerekir. Büyüyü gerçekleştirme isteyen bireyin kötü olmayan ve geçerli bir namacıylai olmalıdır. Kötü niyetli bireylerin yapacakları dualar kabul olmayacaktır. Büyünün tamamlanması adına düşmanın dilini bağlama muskası gibi vasıtalardan yararlanmak olasıdür. Faydalanılan vasıtalar bireyin gerçekleştireceği büyünün daha tesirli olmasına ya da tesirinin azalmasına yol açabilir. Bu amaçla ilgili davranmak gerekir.

Büyü yapar iken en geçerli namacıyla bireyin bir haksızlığa uğramasıdır. Mesela kayın validesinin sıksık gerçekçi olmayan ve yorumlara maruz kalınıyorsa, gelin bu durumdan kurtulmak adına dil bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Ya da bir bayanın kocası, sıksık kendine hak etmediği yorumları yapıyorsa, dil bağlama büyüsü yapılabilir. Her bir değişik sebepten kaynaklanan değişik ritüeller bulunmaktadır. Büyünün haksız yere yapılmaması gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünün Gerçekleşmesi amacıyla Geçmesi Gereken Süre Ne Kadardır?
Dil bağlama büyüsünün gerçekleşmesi amacıyla geçmesi gereken vakit herkes amacıyla değişiklık göstermektedir. Ortalama büyünün gerçekleşmesi amacıyla 5 günlük bir vakit geçmesi gerekir. Büyüyü yaptıran ya da kendileri yapan şahıslar aile hayatlarında kusursuz değişimler gösterdikleri bilinmektedir. Bir çok aile bu dil bağlama büyüsü yardımıyla kurtulmuştur. Büyünün gerçekleşmesi adına kesinlikle lüzumlu materyallerin temin edilmesi ve büyünün belirtildiği şekilde yapılması ehemmiyetlidir. Büyünün gerçekleşmesi amacıyla 7 gün de geçmesi gerekir. Sürenin belirlenmesinde bireyin büyüyü yaptıktan sonra nasıl davrandığı ve neler yaptığı ehemmiyet taşır. Büyü esnasında büyünün işe yaramayacağına inanmayan bireylerin büyülerinin işe yaraması olası değildir. Bu amaçla büyü bozma durumunun söz hususu olmaması amacıyla, kesinlikle ilgi edilmesi gereken kurallara ilgi etmek gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünün Kuralları Nelerdir?
Dil bağlama büyüsünde uyulması gereken kurallar vardır. Kurallara uyulmadığı prosese süratli tutan dil bozma büyüsü yapmış olsanız bile, büyünüzün tesirini görmeniz olası olmaz. İlk olarak büyü yapan bireyin ağzı sıkı olmalıdır. Eğer şahıs herkese dil bağlama büyüsü yaptırdığını söylerse, tüm ilgileri üstüne çeker. Bazı insanlar bu büyüden rahatsız olabilir. Özel olması gereken şeylerin özel yaşanması gerekir. Aksi durumda büyü gerçekleştirme isteyen şahıs zor durumda kalabilir.

Ketum olun. Bunun bir sır olması gerektiğinin farkında olun. En yakınınızda tespit edilen bir şahıs bile olsa, büyü yaptığınızı söylemeyin. Bu büyünün sadece medyum ile sizin aranızda kalması gerekir. Ne yazık ki birtakım insanlar ketum kalamadıkları amacıyla, büyünün ters tesir ettiğini gözlemlemişlerdir. Ters tesirnin yaşanmaması adına, ilgili olmak şarttır.

Dil Bağlama Büyüsünün Etki Etmediği İnsanlar Var mıdır?
Dil bağlama büyüsünün tesir etmediği şahıslar vardır. Bu şahıslara ne kadar kuvvetli büyü yapılırsa yapılsın büyüden netice alabilmek olası olmaz. Eğer şahıs daha eskiden kendisi amacıyla cevşen yazdırmışsa, dil bozma büyüsü işe yaramaz. Bu tarz korumaları aşmak kolay büyüler ile imkansızdır. Büyü gerçekleştirme amacıyla medyuma gittiğiniz vakit medyum doğrulusunda oluşturulan bakımlarla beraber bireyin kendi amacıyla cevşen yazdırıp yazdırmadığı meydana çıkacaktır. Genellikle remil bakımları cevşenlerin meydana çıkarılmasını sağlar. Eğer bireyin üstünde dil bağlama muskası gibi bir koruyucu varsa, büyü yapmadan evvelce ilaveten prosedür yapılması gerekir. Ancak koruma cevşenleri çok seyrek olarak karşımıza çıkarlar.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Kullanılan Dualar Nelerdir?
Dil bağlama büyüsü yapılırken sarfedilen dualar ya Arapça ya da İbranice dillerinde olurlar. Bu dualar özeldir. Gizli ilimler hazinesi içersinde yer alan dualardan birtakımları bu büyünün yapılması amacıyla yeterli gelmeyebilir. Duaların kesinlikle denenmesi gerekir. Tahmin yürütmek yarar etmez. Ağız kitleme büyüsü yapılırken dua tercihi esnasında şahsa özel seçim gerçekleştirme ehemmiyetlidir. Her seçilen duanın şahıs üstünde değişik bir tesiri olacaktır. Medyum hocanın prosedürin yaşama geçirileceği vakit tercih yapması gerekir.  Bu dualar yüzünden vakit kaybedersiniz.

Bir şahısde işe yarayan büyü, bir diğer insan amacıyla işe yaramayabilir. Bu amaçla dua seçimi yapar iken bireyin harmanlamadan yararlanması gerekir. Arada sırada duaların en başından hazırlanması gerekir. Arada sırada de tamamiyle hazır dualar prosedüre alınır. Ortalama 3 gün içersinde duanın işe yarayıp yaramadığı meydana çıkar. En uzun vakit olarak 7 gün belirlemiştir. En azından 7 gün beklemek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.