Ermeni büyüsü nasıl bozulur?

Ermeni Büyüsü Nedir? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?
Hıristiyan dünyasında büyü yapılırken domuz kanı, ölmüş hayvanların derie ve bazı iç organları kullanıldığı amacıyla Türkiye’de yapılmayacağı kanısı bulunmakta .Halbuki manevi ilimler ve kadim büyü kitaplarında kendini yetiştiren gerçek medyumlar Ermeni büyüsünü başarılı bir şeklide yapabiliyorlar.

Ermeni Büyüsü Nedir?
Ermeni büyüsü iki insanı bir araya getirmek, aşık etmek ve bağlamak hedefiyle ya da iki insanı birbirinden soğutup, ayırma hedefiyle oluşturulan bir büyü çeşididir. Büyü yapılırken genelde cinni varlıklardan yardım istendiği amacıyla çok kuvvetli ve tesirli bir büyüdür.

Özellikle bu büyüyü aşık etme ve bağlama işlemlerinde kullandıkları amacıyla şu zamana kadar kadar bu şekilde gelmiştir.

Ermeni Büyüsünü Kimler Yapar?
İslam dünyasında büyüler genelde vefk hazırlanarak oluşturulan büyülerdir. Esmalar, dua, ayet ve tılsımlardan yararlanılarak şahıslara yardım ediliyor.  Bu amaçla ermeni büyüsünü kimler yapar sorusunun en doğru yanıtı yeterli bilgi birikimine ve deneyimine sahip medyum hocaların yapması gerektiğidir. Çünkü neticede büyünün hazırlanmasında ve tesir göstermesinde cinni varlıktan yararlanılıyor. Cinni varlık denetim edilemediğinde büyü yapana, yaptırana ve etrafına çok kötü zararlar verebiliyor. Bunun amacıyla ermeni büyüsü yaptırmak istiyorsanız işinin ehli eksper medyum bulmalısınız.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?
Gerçek ve itimat edilir medyumlar şeytani yani kötü hedefli, zarar verici büyüleri yapmıyorlar, yapılmasını da tasvip etmiyorlar. Ancak ilmini ve verisini hatalı yolda kullananlar bu büyüyü yapabiliyorlar.

Şeytani kötü hedefli büyü yapılırken cinni varlık çağrılıyor. Rahmani büyülerde sarfedilen materyaller tercih edilmiyor. Kara büyü sınıfına girdiği amacıyla kan, organ, deri gibi materyaller büyülerde kullanılıyor.

Bilgi ve becerilerini insanların yararına kullanan medyum hocalar ak büyü kabul edilen rahmani ermeni büyüsü yapıyorlar. Medyum ermeni büyüsü gerçekleştirme amacıyla vefk ve celb işlemlerinden yararlanıyor. Herkesin enerji yoğunluğu, artan yıldızı ve niyeti aynı ölçüde olmadığı amacıyla değişik yollar kullanılıyor. Ancak şunlar genelde özel ayinler, tılsımlar, dua ve işaretlerdir.

Ermeni Büyüsü Etkili midir?
Tam ve doğru yapıldığında ermeni büyüsü tesiri çok kuvvetlidür. Kişinin niyeti, enerji yoğunluğu, talimatları doğru programı ve vefkin gücüyle 7 gün içersinde büyü tesirini gösteriyor.

– Büyü oluşturulan şahısde duygu ve davranış değişiklığı başlayacaktır. Kendi irade ve mantığını kullanamaz duruma geliyor. Sürekli olarak büyü yaptıran bireyi düşünmeye başlayıp, onun yanısıra olmak isteyecektir.

– Daha evvelce birliktelik yaşam sürdüren şahıs amacıyla yapıldığında anılarda kalan mutlu günler canlanmaya başlıyor. Daha evvelce birliktelik yaşanmamış birine yapıldığında o bireyin kalbine sevgi ve muhabbet tohumları atılıyor.

– Büyü oluşturulan şahıs sıksık olarak büyü yaptıran bireyi rüyalarında görmeye başlıyor. Büyü yaptıran bireyi sıksık olarak düşünmeye başlayıp, onunla alakalı hayaller kurmaya başlıyor.

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?
Üzerinde kuvvetli bir büyünün tesirini hisseden ya da etrafında gören insanlar ermeni büyüsü nasıl bozunur ttesirkini yapıyorlar. Ermeni büyüsü çok kuvvetli ve tesirli bir büyü bulunduğu amacıyla bu hususta çok bilgi sahibi ve tecrübeli medyum hocalara gidilmesi en doğrusudur. İşin içersinde cinni varlıkların da olabileceği amacıyla kesinlikle medyuma giderek büyüyü bozdurmanız gerekiyor.

Gerçek medyum büyünün tesirinde olup olmadığınızı derhal anlıyor.  Büyüyü tersine çevirip, bozarak, tesirinden kurtulmanızı sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.