Evlenme Büyüsü Nedir?

Evlenme Büyüsü Nedir?
Evlenme büyüleri büyü yapan medyumlar doğrulusunda icra edilen bir tür havas ilmi çalışmasıdır. Birisi yaptırdı ve olumlu netice aldı diye herkeste aynı tesiri yapacak diye bir şey söz hususu değildir. Bu amaçla türü havas ilmi çalışması olarak biliniyor. Havas ilmi dememizin ya da demekteki kastımız şahsa özel bir çalışma ile elde ediliyor olmasıdır. Evlilik büyüsü nedir sorusu ise evlenme hususu ile ilgili hayırlı bir eş bulamayan, hayırlı bir talip çıkmayan, her türlü zorluklara karşı göğüs geriyor olsalar da tekrar de evlenmeyi başaramayan bireylerin yaptırabildikleri büyülerden birisidir. Büyü doğru ve kusursuz bir şekilde tamamlanırsa tutmamasını olsılığı yoktur. Ancak bu büyüyü yapacak olan medyum adedi iki eli on parmağını geçecek kadar azınlıktadır. Her ne kadar piyasada medyum dolu olsa da hepsi gerçek medyum olmayabiliyor. Çoğu vakit evlenme büyüsü yaptırdım ama hiç netice alamadım diyen insan adedi da yüzlerce hem de binlerce olabiliyor. Bunun sebebi ise kendisini medyum olarak tanıtan gerçekte medyumluk ile alakası olmayan kimselere yaptırdıkları çalışmalardır. Sonuç ise uzun bir vakit boşuna ümitlenerek beklemek ve parasal bir kayıp yaşamaktan diğer bir şey değildir.

Gerçek bir medyum ilim ve irfan sahibi kişilerdir. KUşaktan nesile yayılan, tanınan tılsımlı kelimenin gücünü kullanan medyumlar bu vakitçlerde başarı alabiliyor. Gerçek medyumun yalnızca islam dini ile ilgili değil diğer bütün dinler ile ilgili bilgi sahibi olması ve çoğu alfabeye hakim olması gerekiyor.

Medyum meslektaşlarımıza saygımız adediz fakat insanları kandıran medyumlara saygı duymuyoruz. Büyü yapılacak ise şayet medyumun resmi çalıştığına netlikle bakınız. Bunun amacıyla kanıt olarak vergi levhasını görmek isteyiniz. Medyum gerçekleştireceği çalışmaya net tutacak, net evleneceksin diye size garanti veriyorsa bu medyumdan uzak durunuz. Büyüler yalnızca taleple yapılır ve vakitcin başarılı olması tamamiyle Allah’ın bileceği bir iştir.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Bu husus ile ilgili tetkik yapıyor olsak da internet siteleri üstünde paylaşılanların, anlatılanların gerçekle alakasının olmadığını gördük ve bizlere mantıklı gelmeyen açıklamalar olması sebebiyle nasıl yapılacağını bizim de büyü çalışmamız olmadığında ötürü kaynak yetersizliğinden sizlere sunamıyoruz. Zaten medyumlar bildikleri vakitçleri saklı olarak tutarlar ve başta internet ortamı olmak üzere hiç kimseyle paylaşımda bulunmazlar.

Evlilik Büyüsü Yaptırırsanız Sonuç Ne Olur?
Büyü gerçek bir medyumun elinden çıkarsa şayet ortalama olarak 40 gün içersinde net etkisini görürsünüz. Ancak kendinizi medyum olarak tanıtan birisine rast gelirseniz şayet bırakın büyünün size yarar sağlamasını zarardan diğer bir netice vermeyecektir.

Eğer olur da büyü doğru bir şekilde yapılır ise kısa bir vakit sonra evlilik amacıyla çok ciddi adımlar atarsınız. Evlilik büyüsünün en büyük özelliği ise bağlayıcı bir özelliğinin olmasıdır. Bu bağlama ise evlenecek olan bireylerin birbirlerini çok sevmeleri ve hiçbir dış etkenin kendilerini ayıramaya güçlerinin yetmeyeceği manasına gelir. Bir hayat boyu birbirlerini sever, saygı gösterirler ve seviyeli bir temas ortamında huzurlu bir evlilik vakitcinde olurlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.