Resim ile yapılan aşk büyüsü

Resim ile yapılan aşk büyüsü
Resimle büyü gerçekleştirme bilhassa son 50 senelik bir kavramdır. Daha evvelce bu halun büyüler ortamında yer almadığını anacak denedikten sonra işe yaradığı görülünce, devam edildiğini söyleyebiliriz. Resimle aşk büyüsü gerçekleştirme tıpkı başka aşk büyülerinde bulunduğu gibi aynı hedefe hizmet ederi. Burada ilk amaç, karşıdaki bireyin aşık olmasını sağlamaktır. Ancak yalnızca birinin size aşık olması amacıyla değil, aynı vakitte eşinizin size yeniden bağlanmasını da bu büyüyle yapabilirsiniz. Sevgiliniz sizi terk etmişse onu geri döndürebilirsiniz.

Resimle aşk büyüsünün en mühim özelliği kolay ve kolay tesir gösterebilen tılsım olmasıdır. Burada lüzumlu resmiler üzerinden büyüler gerçekleştirilir. Büyüde sarfedilen resimler, büyü yapılacak olan şahsa aittir. Bu gaye ile resimler olmadan büyü yapılması olası değildir. Hemen tesir gösterdiğinde, karşıdaki şahıs size kısa vakit ortamında aşık olacaktır. Eşiniz amacıyla yapacaksanız, size daha çok düşkün olacaktır. Açıkçası hocamıza gelen resimle aşk büyüsü yapma taleplerinde evli olan bireylerin adedinin daha çok bulunduğunu söyleyebiliriz. Büyü dualar ile beraber gerçekleştirilir.

Resimle Aşk Büyüsünü Evde Yapabilir Miyim?
Değerli kardeşlerim, bir büyü ne kadar kolay görünse de illa ki bilinmeyen tarafları, saklı kalan yerleri vardır. Bu bilinmeyenler, genelde büyünün gerçekleşebilmesi amacıyla gereken olgulardır. Bazı kardeşlerimizin nasıl olsa bir resme birkaç dua okunuyor diye addettiği bu büyü gerçekte hiç sandığınız gibi değil. Öncelik ile kardeşlerim, bilmeniz gereken hiçbir büyünün kolay olmadığı ve her büyüde manevi varlıkların harekete geçirildiğidir. Eğer karşıdaki şahıs harekete geçirilmek isteniyorsa, şunları kullanmak zorunludur. Kural gereği büyü ortamında yalnızca resim, isim bulgulari, başka malzemeler ve birtakım saklı dualar okunur.

Ancak bu büyü derhal yapılmaz. Mutlaka bir ön hazırlık yapılır. Hem de büyünün ortamında hüddam denen kabile reisiyle kesinlikle görüşülür. Bütün şunları yapmaya yeteneği olmayan bir bireyin evde büyüyü yapması imkansızdır. Ancak siz kıymetli kardeşlerim kendinizi bu alanda geliştirir ve medyum hocalarda bu büyünün nasıl yapıldığıyla alakalı bulgular alabilirseniz, kendi evinizde yapabilirsiniz. Ancak tekrar de yürekli olmanız lüzumluliğini hatırlatırız.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Resimle oluşturulan aşk büyüsünde siz de takdir edersiniz ki büyü yapılacak olan şahsın fotoğrafları lüzumludir. Bunun ötesinde her bilgisinin bilinmesi mühimdir. Bu iki öge tılsımın yapı taşını oluşturur. Bunlar dışında lüzumlu olan şeyler varsa kesinlikle şunlar belirlenir. Daha sonra işleme alınır. Resimle aşk büyüsünde başarı elde edilmek isteniyorsa büyünün bütün kurallarına uyulmalıdır. Mesela hangi duanın ne kadar okunması gerektiği, cinlerle kurulan irtibatta neler söyleneceği bilinmelidir.

Resimle Aşk Büyüsü Yapmak Etkili Midir?
Tarihin derin kaynaklarına indiğimiz vakit büyünün çok farklı bir yere sahip bulunduğunu görebilirsiniz. Büyü bunca değer görüyorken, her anlamda derinlemesini ttesirk gerçekleştirme mühimdir. Kadim büyülerin ötesinde olan ve son senelerde oluşturulan resimli aşk büyüsü tesir işaret ediyor mu ona bakalım. Bunun cevabını bulabilmek amacıyla ilk olarak resimle büyü namacıyla yapılır sorusuna cevap arayalım.

Bu bakımdan oluşturulanlara baktığımız vakit, resimler, şahsi bulgular ve dualar kullanılır. Son dönemde en çok talep gören aşk büyüsü bu bulunduğuna göre, gerektiğince tesirli bulunduğunu söyleyebiliriz. Karşıdaki bireyi maksimum civarda tesiri altına alarak, size geri dönmesini, sizi deli gibi sevmesini sağlar. Eğer bir bireyi kendinize bağlamak ve aşık etmek isterseniz, gönül rahatlığıyla bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Neden Yapılır?
Resimle aşk büyüsü nasıl yapılır sorularına detaylıca cevaplar verdik. Şimdi de bu büyünün en mühim olgusuna geldik. Resimle aşk büyüsü ne amacıyla hangi gaye ilerla yapılabilir. Öncelik ile kuşkusuz sizin isteğinize göre bu hal şekillenir. Ancak biz şunu belirtelim. Aşk büyüsü hem bağlama amacıyla hem de aşık etme amacıyla tercih edilebilir. Yani diyelim ki kocanızı kendinize, evinize bağlamak istiyorsunuz, o vakit resimle aşk büyüsünü gerçeklştirmeyi tercih edebilirsiniz. Eğer karşınızdaki şahıs hiçbir şeyiniz ise onu yalnızca kendinize aşık etmek amacıyla bunu yapabilirsiniz. Yani tercih tamamiyle size kalmış. Siz hangi gaye ile gerçekleştirme isterseniz, buna göre büyü şekillenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.