Ayırma Büyüsü Resim ile Yapılan İşlem

Ayırma Büyüsü

Resim ile Yapılan Ayırma Büyüsü
Resim ile oluşturulan ayırma büyüsü kara büyülerin arasında en tesirli büyülerden birisidir. Bu büyünün yapılmasından sonra sevmediğiniz ya da nefret ettiğiniz çiftlerin ayrılmasına vesile olabilirsiniz. Bu sayede intikam da almış olursunuz. Bunun dışında resimle oluşturulan ayırma büyüsünü sevmediğiniz eşinize ya da sevgilinize de yaptırarak sizden soğumasını ve ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede eşiniz ya da sevgiliniz sizden kendi talebi ile ayrılıyor gibi hissederek soğumaya başlar.

Ayırma büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bununla beraber hangi çiftin ayrılmasını istiyorsanız, her ikisinin de resmini medyum hocasına vermeniz gerekir. Böylece büyünün yapım işlemlerine başlanmış olunur.

Resimle Ayırma Büyüsünün Yapım Aşamaları
Resimle oluşturulan ayırma büyüsünün yapımına geçmeden evvelce ilk olarak işinde eksper olan medyumlara gitmek gerekir. Daha sonra medyum hocası ayrılmasını dilediğiniz bireylerin sizden fotoğraflarını talep eder. Fotoğrafların çiftlere ait olmasından emin olduktan sonra büyünün yapım aşamalarına başlanılır.

Büyünün yapım adımında ilk olarak medyum hocası resimlerin üstüne Ermenice dualar yazar. Akan mumlar 7 adet olduktan sonra mumun söndürülmesi sağlanır. Daha sonra fotoğrafların yakılması başlanır. Bunun neticesinde da kimi ayırmak istediyseniz, o çiftler ansızın bir kavga ile ayrılma kararı alır.

Resimle oluşturulan ayırma büyüsü kara büyülerin arasında konumunu alır. Bu yüzden büyünün tehlikeli özellikleri vardır. Ayırma büyüsün doğru bir şekilde tesir etmesi amacıyla muhakkak işinde eksper olan medyum hocalarına başvurmak gerekir. Çünkü her medyum bu büyüyü yapamamaktadır. Bunun amacıyla doğru tesirler ve açıklanan meydana çıkmasında muhakkak medyumların tesiri gerektiğince önemlidir.

Resimle Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar

İşinde eksper olan medyumlar doğrulusunda oluşturulan ayırma büyüsü aşağı yukarı olarak 14 gün ortamında tesirini göstermeye başlar ve ayrılmasını dilediğiniz evli çiftler ya da sevgililer birbirlerinden ansızın soğuyarak ayrılma kararı alır. Bunun neticesinde da bir hayat boyu bir daha bir araya gelmemek şartı ile ayrılırlar.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mı?
Resimle oluşturulan ayırma büyüsü doğru ritüellerle yapılmasından sonra tesiri edebiyete kadar sürmeye devam eder. Büyünün bir başka biri doğrulusunda bozulması imkânsız bulunduğu amacıyla bu büyünün kalıcılığı uzun seneler süresince sürer. Bunun haricinde resimle oluşturulan ayırma büyüsünü yalnızca işinde eksper olan medyumlar bozmaktadır.

Medyumların büyüyü bozmaması halinde da her koşulda büyü tesirini ve açıklananini her vakit bireyin üstünde yansıtır. Böylece ayrılmasını dilediğiniz evli çiftler ya da sevgililer edebiyete kadar birbirlerinden ayrı bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam eder ve bir araya hiçbir şekilde gelmezler. Dileyen herkes ayırma büyüsünü işinde eksper olan medyumlara gidip çiftlerin fotoğraflarını götürerek yaptırabilir.

Resimle Ayırma Büyüsünün Belirtileri
Resimle oluşturulan ayırma büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra açıklananini kısa sürede göstermesi beklenir. Bu büyünün işinde eksper olan medyumlar doğrulusunda yapılması ile büyünün yapıldığı evli çiftlerde ya da sevgililerde birtakım değişimler meydana çıkar. Genellikle mutlu giden evliliklerde çiftler arasında ansızın kavga ve kuvvetli tartışmalar başlar. Bunun neticesinde da evli çiftler boşanmak amacıyla lüzumlu işlemleri başlatır.

Bu büyünün açıklananinin doğru bir şekilde meydana çıkması amacıyla muhakkak işinde profesyonel olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Resimle Ayırma Büyüsünün Etkisini Yok Etme
Resimle oluşturulan ayırma büyüsünün bozulması mümkündür. Ancak bu büyüyü yalnızca medyumlar bozabilir. Bunun amacıyla ayırma büyüsünün bozulmasını isteyenler, büyüyü yaptırdıkları medyuma direkt olarak gitmelidir. Medyuma gidildikten sonra tekrar büyünün yapıldığı çiftlerin fotoğrafları alınır.

Daha sonra 3 gün sonra oluşturulan büyünün tesiri tamamiyle ortadan kalkar ve evli çiftler ya da sevgililer eskisi gibi mutlu bir şekilde hayatlerine devam etmiş olur. Bu yüzden büyünün kısa sürede bozulması amacıyla işinde ehli olan medyumlara gidilmesi gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.