Sabun Büyüsü Varlığı Nasıl Anlaşılır

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Neden söylemek istemediğimi ön görü edeceğiniz üzere sabun büyüsü çok güçlü bir büyü olup classic sabun üstüne iğne batırılması tekniği ile yapılmaktadır. Sabun yavaş yavaş eridiğinde büyünün yapıldığı şahsa de ağır ağır acılar yaşatır. Büyü tarihinin en eski büyülerinden biri olmasının yanısıra büyü oluşturulan bireyi ıstıraba götürür. Hazırlanması zor olmayan bu büyü birtakım tılsımlar ve matematiksel sayılar üstüne makalelır. Bu büyünün detaylarından bahsetmemekle birlikte, kendine büyü yapıldığını düşünen şahıslar tarafımıza başvuru ederek bakım yaptırabilirler.

Sabun Büyüsü Günah mıdır?

Büyü yapılmadan evvelce iyice düşünülüp kara verilmelidir ki neticeleri iyi bilinmelidir. Sabun büyüsüne başvuran şahıslar daha evvelce işkence ya da eziyete maruz kalmış, haksızlığa uğramış, başına kötü şeyler gelmiş şahıslar bulunduğu gibi kin ve nefret duygularıyla yanıp tutuşan kimseler de olabiliyor. Tarafıma bu büyüyü hazırlamam amacıyla başvuruta tespit edilen şahıslar genelde bu tarz şikayetlerle geliyorlar. Fakat her başvuru eden şahıslara bu büyüyü hazırlamadığımızı belirtmek istiyoruz. Bu büyüyü gerçekleştirme caiz olmayıp haramdır.

Peki Sabun Büyüsünün Varlığı Nasıl Anlaşılır

Sabun büyüsü oluşturulan şahısde ansızın farklılıklar ortaya gelir. Büyü oluşturulan şahıs huysuzlaşır ve bedensel ya da ruhsal olarak acı çekmeye başlar. Anlam veremediği halsizlikler, sanki eline batmışçasına irkilmeler ve acılar yaşamaya başlar.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsü yapıldığını hissettiğiniz, yukarıdaki bulguları gözlemlediğiniz anda ayrıntılı bir bakım yaptırmalısınız aksi takdirde sabun eriyip bittiğinde hayatınız da yavaş yavaş bitmiş olacaktır. Öncelik ile bu büyüyü bozdurmak amacıyla cindar şahıslardan yardım istememeniz gerekmektedir. Çünkü bu şahıslar büyüyü çözmeye çalışırken cinleri daha da size musallat edebilirler. Tarafımca bu büyüyü çözüme ulaştırmak amacıyla havas çalışmalarını kullanmaktayım. Bu çalışmalardan evvelce rabıta yolu ile bakımınızı yaptıktan sonra havas. Vefk makale çalışmaları yapıp daha sonra da yönlendirmelerim yardımıyla Allah’ın izni ile bu büyüden kurtulabileceksiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.