Sabun Büyüsü Etkileri Nelerdir

Sabun Büyüsü Nedir?
İsmiyle anlaşılabildiği gibi sabun büyüsü, sabun kullanılarak oluşturulan bir büyü çeşididir. Büyünün hedefi birbirini sevip ayrı düşen iki insanı birleştirmektir. Yapan şahıslar genelde kendi hatalarından ötürü pişman olanlardır.

Sabun büyüsü ile aşk büyüsü, Sevdiklerini geri kazanma, onlarla yine beraber olma isteğiyle tercih edilir. Büyünün yapımı medyumların bilgisi, disiplini ve becerisine göre değişik olabilir. Sabun büyüsü gerçekleştirme isteyenler, medyum hocalara başvurarak, sevdiklerine kavuşabilirler. Büyünün korkunç bir yönü olmadığını belirtmek istiyorum.

Allah, insana akıl vermiştir. İnsanı diğer varlıklardan ayrılan yönü aklıdır. Düşünce yenekeğini kaybeden bir insan, hayatının tamamını yitirmiş demektir, Akıl etmek, anlamak ve üstünde düşünmektir.

Kaybettiğimiz değerleri namacıyla kaybettiğimizi sorgulamaktır. Sabun büyüsü nedir yapan şahıslar, her şeyden evvelce çok düşünmelidirler. Kardeşlerim, hiç kimsenin durduk yere diğer birisinin hayatıyla oynamaya hakkı olmadığını söyleyelim.

Buna binaen ölçüp tartmanız en doğru yol olacaktır. Sabun büyüsünde sarfedilen malzemeler, yalnızca sabun değildir. Hangi objeler, nerede ve nasıl kullanılır, bunun ilmi hocaların bilgisindedir. Hocalara aşk büyüsü amacıyla sabun tılsımı gerçekleştirme istiyorum demeniz yeterlidir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?
Halkımızın sabun büyüsüne ilginin çok bulunduğunu söylemek hatalı olmaz. Fakat kardeşlerim, çevrede dolaşan ve büyünün kötülük hedefiyle kullandığını söyleyenler de yok değil. Büyü kötülük amacıyla kullanılamaz. Başkasına zarar vermenin İslam’da yeri yoktur.

Bunu yapanlar hangi dinden olurlarsa olsunlar, muhakkak cezalarını bu dünyada çekerler. Büyüde sarfedilen malzeme, natural ve saf temizlik gereçleri olur. Hangi namacıylale olursa olsun, sarfedilen temizlik gereçleri, büyünün tesirini yok eder.

Sabun büyüsü gerçekleştirme isteyenler büyünün nasıl yapılacağını merak ederler. Kardeşlerim, büyü ilmi gizlidir. Onu ama bilen şahıslar yapar ve her şey tercihlere bağlıdır. Yani büyü gerçeklştirmeyi siz tercih edersiniz. Sonuçları sizin amacıyla geçerlidir. Bunu öneme almanızı tavsiye ederim. Tılsımın bünyesinde sarfedilen sabuna çeşitli işlemler yapılır.

Sabun Büyüsü Etkileri Neler

Sabunu kullanmasıyla beraber o şahıs bundan sonra size daha çok ilgi duymaya başlayacaktır.

Sevgili kardeşler, büyü gerçekleştirdikten sonra hiçbir medyum net edecek diyemez. Çünkü hiçbir büyünün garantisi yoktur.

Bittikten sonra etkisi yavaş yavaş görülmeye başlanır. Etkiler büyüden 1 hafta sonra görülmeye balar. Tamamen görülmesi aşağı yukarı 1 ayı alır.

* Sevdiğiniz bireyin düşüncelerinde değişiklıklar ortaya gelir. Düşünceleri size yönelik olmaya başlar. Her yaptığı işte düşündüğü ilk şey siz olursunuz.

* İlk olarak karşıdaki bireyin hayal aleminde değişimler olur. Yeni düşünceler bireyi değişik bir anatomiye sürükler. Dünya görüşünde değişimler başlar.

* Sonraki adımda size ilgi duymaya başlar. Aklına istemsizce 1-2 kez gelirsiniz. Bu sürekli olmaya başlar. Aklında her vakit siz yer edinmeye başlar. Size yönelik hayalleri çoğalır.

* Dalgınlaşır. Etrafını göremez duruma gelir. Bu iyi anlamda olur. Aşk kanaati siz olmaya başlarsınız. Sizinle mutlu geleceğin hayallerini kurmaya başlar.

* Tetiğe basar ve yanınıza gelir. Kaybedecek tek şeyinin siz bulunduğunu düşünür. Size gelir. İlanen aşklar bu dönemlerde olur. Etki tamamiyle görülmeye başlamıştır.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır

Kardeşlerim, sabun büyüsü yalnızca bir namacıylale yapılır. O da aşık etmek ve bağlamaktır. Bunun dışında zarar verme amacıyla yapıldığı söylenir ama bu hatalıtır. Çünkü sabunun zarar verici özelliği yoktur. Temizleyici ürün bulunduğu amacıyla tazeler, yeniler.

* Eşinizle aranızın daha iyi duruma gelmesini saplamaktır. Eşinizle muhabbetinizin artmasını sağlar. Eşinizle aranızın çok güzel gerçekletireceğini büyü muhabbet büyüsüdür. Bunun detaylarına sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Büyüyü yaptırmak hedefiyle hocamızla danışabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.