Sevgi Büyüsü Bulguları Nelerdir

Sevgi büyüsü bir insanın sizi sevmesi ya da aralarında aşk olmasını dilediğiniz insanlara yaptırabileceğiniz ak büyü türüdür. Uzman medyum hocalar doğrulusunda yapıldığı vakit hiçbir zararı olmayan bir büyüdür. Sevgi büyüsünü, kendinize aşık etmek dilediğiniz insana yaptırabileceğiniz gibi sizden soğuyan bir insana da yaptırabilirsiniz.

Sevgi büyüsünün tek hedefi bir insanı aşık etmek değildir. Aileniz, arkadaşlarınız, iş yerinde yaşanan soğukluklar amacıyla de sevgi büyüsü yapılmaktadır. Medyum Hoca ile etkileşim kurup, bu büyüyü ne amacıyla yaptırmak dilediğinizi ona anlattığınızda, büyü çalışmalarını bu yönde yapacaktır. Aşk büyüsü, kırgınlıkları gidermek, küsleri barıştırmak gibi çoğu gaye amacıyla kullanıldığı amacıyla  yaptırmak dilediğinizi belirtmelisiniz. Sevgi büyüsü yapılacak insanların arasında eskiden bir etkileşim olması gerekiyor. Birbirini hiç tarif edmeyen insanlarda bu büyü işe yaramamaktadır. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü olarak da çokça tercih edilmektedir.

Sevgi Büyüsü Bulguları Nelerdir?
Sevgi büyüsü bulguları yalnızca zihinde gerçekleşir. Fiziksel bir bulgu göstermemektedir. Eğer bu büyüyü birini kendinize aşık etmek amacıyla yaptırdıysanız, büyü oluşturulan insanın sıksık aklına geleceksiniz. Bu sayede vakitle size karşı daha çok sıcakkanlılık duyacak ve ilgi gösterecek. Sizin de karşılık vermeniz halinde aranızda mutlu bir temas başlayacaktır. Eğer ki sevgi büyüsünü küsleri barıştırmak amacıyla yaptırdıysanız, küs olan insanlar, kendi hatalarını fark edip, birbirlerine karşı ismim atacaklardır ve küslükleri son bulacaktır. Belirli cinlerle etkileşim kurularak yapılır. Bu sayede büyü oluşturulan insanın zihnine ve rüyalarına erişebilirler. Cinlerle etkileşimi kuvvetli olmayan acemi medyumlar hiçbir büyüyü yapamazlar. Yapamadıkları gibi sizi de kendilerini de cin musallatı hali ile karşı karşıya bırakabilirler. Cin musallatı çok tehlikeli bir hal olmasından ötürü yalnızca kendini kanıtlamış, eksper medyum hocalardan büyü yardımı almalısınız. Büyü, her bireyin yapabileceği bir iş değildir. Yapılacak en küçük hata bütün işleri tersine çevirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.