Sevgi Duası

Sevgi duası nedir? Sorusunun yanıtı araştırılırken karşıdaki şahsa kendini sevdirmek amacıyla edilen dualardır. Bu duaların şartlara ideal olarak yapılması gerekirken dilediğiniz insanın sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Aynı vakitte bu dua sizi terk edip giden eşinize, nişanlınıza, sevginize de geri dönmesi amacıyla yapabilirsiniz. Sevgi duası okunmadan evvelce duanın şartlarını yerine getirmek gerekmektedir. Duaların istenilen sayıda istenilen vakitte okunması duanın daha acele kabul olmasına vesile olacaktır.

Sevgi duası nasıl yapılır? Sorusunun aniden çok yanıtı bulunmaktadır. Öncelik ile dua okumasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara ilgi ettikten sonra okunulan dua ve duadaki özel sözlere göre 24 saat ortamında dua etkisini gösterebilmektedir. Hem de bu bazı durumlarda 21 gün, 30 gün, 40 günü de bulabilmektedir. Sevgi duası okunurken şahıslar ilk olarak Abdesti olmalıdırlar. Hem de duada belirti edilen gün ve saatte o duanın okuması daha önemlidir.

Sevgi duası yapan medyum hocalar, dua yaptırmak isteyen şahıslar doğrulusunda araştırılmaktadır. Bu hususta ilgi edilmesi gereken nedenler bulunmaktadır. Öncelik ile dua yaptırmak dilediğiniz medyum ya da hocaları ilgili seçmeniz gerekiyor bölümünde uzman, ilim sahibi, bu işin ehli şahıslara yaptırması sizin amacıyla daha yararlı olacaktır. Bu hususta bilimine güvenmediğiniz medyum ya da hocaları kullanmamanız yararlıdır. Çünkü bazı durumlarda bu hususta dolandırıla biliyorlar. Dolandırılma olasılığını ortadan kaldırmak amacıyla tanınan ve tecrübesine güvenilen şahıslara gidilmelidir.

Etkili dua yapılışı, sevgi dualarının etkisi gerektiğince çokdır. Genellikle bu dualar istenilen vakitte, istenilen sayıda ve istenilen yerde yürekten bir şekilde ediliyorsa etkisini derhal gösterecektir. Dua okunmasından derhal bir gün sonra bile etkisini görmeye başlayabilirsiniz. Bu durumların ortaya gelmesinde duaların usulüne ideal olarak okuması ve bu dualar etkili bir şekilde okunursa, bir hayat boyu karşınızdaki şahıs ve siz birbirinizi seversiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.