Yumurta Büyüsü Etkileri Nasıl Anlaşılır

Yumurta Büyüsü Nedir?
Bu sorunun yanıtı gerçekte adından da anlaşılacağı gibi hiçbir karışıklığa mahal vermeyecek şekilde bellidir. Yumurta büyüsü bir adet yumurta ve bilhassa saman kağıdı tercih edilerek oluşturulan, bir grup özel kelimeler ile cin taifesinden yardım talep edilerek kalben de prosedürin olması amacıyla niyet edilen, özel tılsımlı sözlerin seslice okunmasıyla beraber kendisine has özelliği bundan ötürü kırık yumurta büyüsü amacıyla ayin oluşturulan ve çokça da tercih edilen bir prosedürdir.

Yumurta büyüsü kolaylığıyla ün saldığı amacıyla insanların büyük yanılgılara düşmesine sebep olmuştur. İnsanlar bu ucuz malzemeleri toplayarak evlerinde yapmaya çalışmışlar ve netice fazlalıkla ya hüsran ya da dehşet olmuştur.

Çünkü bu prosedür yapılırken cinlerin kendi istek ve talepleri doğrultusunda yardımları beklenir. Bu beklenti ise şayet yumurta büyüsünü yapan ehil bir medyum değilse cinler doğrulusunda pek de hoş karşılanmaz hem de genelde tenezzül edip gelmezler.

Yumurta büyüsü bilindiği gibi bir tür aşk büyüsüdür. Fakat değişik tılsımlı sözler ile değişik amaçlara da hizmet edebilmektedir. Bunlardan en muhimi ise aşk büyüsünün zıddı gibi görünen yumurta ile ayırma büyüsüdür. Genellikle karı kocalar doğrultusunda ve sevgiliyken birtakım sebeplerden ötürü ayrılanlar doğrulusunda kavuşmak amacıyla yapılması istenmektedir. İşlemin sıhhati ve insanların güvenliği yönünden Medyum  hocamızdan yardım talep edilmesini öngörmekteyiz.

Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü türlerinin kendisine has bulguları bulunduğu gibi ortak bulguları de bulunmaktadır. Bundan yola çıkarak da şahısde büyü olup olmadığını kavramak mümkündür. Fakat oluşturulan büyünün hangi büyü bulunduğu ise Medyum Hoca gibi tecrübeli medyumlar. Doğrulusunda belirli bakımlar yapılarak anlaşılmaktadır. Büyüler genel olarak insanlarda hem bedensel hem de ruhsal etkisiyle ön plana çıktıları amacıyla etkisi de gerektiğince fazladır.

Bunun dışında vakit vakit görme bozuklukları ve uyku uyuma sorunları peydah olmaya başlar. Bu bireylerin geceleri gündüz ve gündüzleri gece gibi geçer.

Asıl büyük sorun ise hem gece hem gündüz yatakta geçirilmeye başlandığı dönmelerde meydana çıkar.

Bu şahıslar vakitle akıl sağlıklarını da kaybetme tehlikesi yaşamalarının yanı sıra. Bir grup cinlerin de amacı durumuna gelerek onlarla istenmeyen münasebetlere bile girebilirler. Bu yüzden bu tarz açıklanan neticesinde acilen Medyum Hocamız ile irtibata geçerek. Çözüm yollarını programınız ciddi ve hayati ehemmiyet taşımaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.