Yumurta Büyüsü Nedir Nasıl Anlaşılır

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Nedir?
Yumurta büyüsü bir ayırma büyüsüdür. Bir çiftin ayrılmasını isteyen, başkasıyla sevgili olan birini elde etmek isteyen ve bu hevesleri amacıyla metafizik yollara başvurmaktan çekinmeyen şahıslar büyüsünü tercih etmektedir.

Terimin komplike bir geçmişi var. Antik Yunan dilinde, sahtekarlığı, geleneksel olmayan programları ve tehlikeli ayinleri açıklamak amacıyla kullanılıyordu. On altıncı yüzyılda, Hıristiyan Avrupalılar, Hıristiyan olmayan inançları yumurta büyülü olarak etiketlemeye başladılar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?
Büyü nasıl bozulur? İnsan ruhunun bir yansıması olarak sihir, kompu ve peri masallarında yaygındır. Mesela peri masalları genelde “bir varmış bir yokmuş hayaller diyarında” gibi bir ifadeyle başlar. Büyüsü, hevesleri yerine getirmek amacıyla yoğun semboller vasıtasıyla çalışır. Birçok açıdan büyüsü, bir heves yapmak ve hayalleri yapmak biçimidir. Aynı vakitte insan ruhunun dışsal bir yansımasıdır.

Başka bir şahsa karşı heves kaybı, hobilere ilgisizlik ya da geleceksizlik hissi gibi büyüsünün detaylı bulguları ve semptomları bulunmaktadır.
Yumurta büyüsü kurbanları işe, öğrenmeye ve keşfetmeye olan dikkatlerini kaybederler.
Yorgun ve şaşkın duruma gelirler.

Büyü İle Sevgiliyi Geri Getirme

Yumurta büyüsü ile sevgiliyi geri getirme. Büyü bulguları şahıstan şahsa değişir. Fakat bu semptomların bir kombinasyonu, bir büyüsünün amacı olduğunuzu belirtmek amacıyla genelde yeterlidir. Bazı insanlar daha süratli bir kalp atışı, sıksık seks yapma dürtüsü ya da her ikisini aniden yaşayacaklardır. Bir büyüsünün başka bulguları arasında uyumakta zorluk çekmek ya da beden ısınız da ani bir artış yer alır. Bir laneti bozmanın çoğu yolu bulunmaktadır ve sarfedilen yöntemler geleneğe göre değişir.
Bu tür bir büyünün nasıl bozulacağını merak ediyorsanız, bu yazıyi okumaya devam etmek isteyebilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Belirtileri
Birinin büyüsü yaptığını izlediğinizde, gerçekleştirdikleri büyünün cinsini belirleyebilirsiniz. Yumurta büyüleri, soma tik ya da vokal bileşenleri içerdiklerinden genelde belirleme etmek daha zordur. Tek istisna, bir yumurta büyünün sadece parasal bir bileşen içermesidir. Yayılma tesiri görüyorsanız, büyük ihtimalle bir sihirbaz ya da büyücü doğrulusunda yapılıyordur. Büyü fısıldayan bir sihirbaz ya da büyücü görürseniz, onların saklı büyü yaptığını bilmelisiniz.Yumurta büyüleri, hatalı fikirleri, hatalı anlamaları ve ilişkinizdeki beğeni farklılıklarını silerek çalışır.
Yumurta sevgilinizi geri getirmek amacıyla de faydalıdır. Büyü yapmadan önce, içsel heveslerinızın ne olduğuna karar vermelisiniz.
Arzularınız eski bir aşkı geri getirmekse, iradenizi denetim altına almalı ve büyüyü yapar iken sessiz kalmalısınız.
Dileğinizin başlangıçta planladığınızdan daha direkt olarak bir şekilde ifade edilmesi gerekebileceğini hatırlamanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.